Yüksek hızda paketleme

reACTION teknolojisi sayesinde B&R, endüstriyel otomasyondaki tepki sürelerini 1 mikro saniyeye kadar indirebiliyor. Böylece, son derece kritik zamanlı alt süreçler, standart donanımların kullanımıyla ve IEC 61131 gereksinimlerini karşılayarak yürütülebiliyor.

A+ A-

B&R

B&R, reACTION teknolojisi sayesinde endüstriyel otomasyondaki tepki sürelerini 1 mikro saniyeye kadar indirebiliyor. Bu yeni yaklaşım sayesinde son derece kritik zamanlı alt süreçler, standart donanımların kullanımıyla ve IEC 61131 gereksinimlerini karşılayarak yürütülebiliyor. Kontrolör üzerindeki yük azaltılarak, yüksek teknolojili paketleme makinalarının gerektirdiği performans optimizasyonu da sağlanıyor. Sonuç olarak; herhangi bir ek maliyet olmadan performansta yüksek bir artış görülüyor.

Paketleme makinaları için mutlak hassasiyet
İlk paketleme, ambalaj sektörünün en zorlu işidir. Bu makinalarda paketleme malzemesi mümkün olan en yüksek hızda ürünle karşılaşır. Bundan dolayı işlem hassasiyeti, ürün kalitesi ve hammadde kullanımı üzerinden doğrudan etkiye sahiptir. Örneğin; sıvı dolum makinelerindeki gravimetrik ve volumetrik dolum işlemlerinde reACTION teknolojisinden faydalanılarak, valf ve sensörlerin 1 mikro saniyelik hassasiyetle çalışması sağlanabilir.
Yüksek hızlı paketleme makinası fonksiyonlarından olan kod damgalama ve hatalı ürün ayrıştırılması, reACTION ve NetTime teknolojileriyle kombine edilebilir. Böylece, hareket kontrolü ve dağıtık I/O arasında senkronizasyon sağlanarak mutlak hassasiyet elde edilmiş olur. Bu sayede, dijital çıkış modelleri 125 nano saniye çözünürlüğü ile kontrol edilebilir. Ayrıca, baskı işaretleri veya ürün algılama gibi yüksek hızlı giriş işaretleri 1 mikro saniyelik zaman diliminde kaydedilebilir. reACTION teknolojisi, makina performansını görülmemiş düzeyde artıran yapısı sayesinde, son derece entegre ve yüksek seviyede ölçeklenebilir otomasyon çözümlerinin yer aldığı B&R ürün portfolyosuna mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.