Yüksek güçlü servo motorlar

B&R tarafından sunulan 8KS serisindeki yüksek verimli motorlar, iki farklı boyut ve 3000 rpm'e kadar devir seçeneklerine sahip. Ürünler, yüksek güç gerektiren endüstride geniş yelpaze uygulamalar için yeni olanaklar sunuyor.

A+ A-

B&R

B&R, ürün gruplarını yüksek tork ve yüksek devir servo motorları ile genişletti. 8KS serisindeki yüksek verimli motorlar, 140 kW güç ve 555 Nm stall torku sağlayabiliyor. İki farklı boyut ve 3000 rpm'e kadar devir seçenekleriyle sunulan motorlar, yüksek güç gerektiren endüstride geniş yelpaze uygulamalar için yeni olanaklar sunuyor. Ayrıca bu servo motorları; aksiyal ya da radyal fanlar, su soğutma ve opsiyonel montaj ayakları ile de temin etmek mümkün.
Seri, B&R servo pompa kontrolleriyle bir araya geldiğinde, yüksek güç gerektiren ancak enerjiyi de verimli kullanan hidrolik sürücü çözümlerinin geliştirilmesi için mükemmel bir ikili oluşturur. Örneğin; serinin güçlendirilmiş rulmana sahip olan çeşidi, elektrikli enjeksiyon kalıp makinaları için gereken yüksek torklu kayış besleme eksenlerinin kurulmasını mümkün kılar.

Basit entegrasyon ve kolayca devreye alma
Bu serideki servo motorlar, AcopoSmulti sürücüler ve tüm B&R sistemine kolay entegrasyonu sayesinde kesintisiz uyumluluk sağlar. Servo motorlar; bir resolver enkoder, optik enkoder EnDat arayüzü ile ve gömülü elektronik etiket çipi ile donatılmıştır. Sonuç olarak 8KS motorlar, diğer tüm B&R motorlarının sağladığı kurulum ve operasyon konforunu sağlıyor.