Yeni PSL serisi açık tip şalter

Yeni PSL serisi açık tip şalter, 800A-4000A anma akım aralığında, 55kA ve 66kA kesme kapasitelerinde, devreyi ve ekipmanı; aşırı yük, kısa devre, düşük gerilim, toprak hatası ve diğer hatalardan koruyabiliyor.

A+ A-

Eaton

Yeni PSL serisi açık tip şalter, birçok uygulama için güvenilir ve emniyetli bir çözüm sunuyor. Geniş aksesuar yelpazesi ve ilave fonksiyonları, şalterin istenilen uygulamaya uyarlanmasını kolaylaştırıyor. Ürün, 800A-4000A anma akım aralığında, 55kA ve 66kA kesme kapasitelerinde, devreyi ve ekipmanı; aşırı yük, kısa devre, düşük gerilim, toprak hatası ve diğer hatalardan koruyabiliyor. Bu yeni serinin önemli fonksiyonları arasında geniş ve çok yönlü açtırma üniteleri de yer alıyor. PVR21 açtırma ünitesi standart olarak LSI selektif koruma, L1, L2, L3, N akımlarının gösterildiği dijital LED ekran ile optimize edilmiş fonksiyonlara ve sadeliğe, opsiyonel olarak toprak hatası koruması fonksiyonuna sahip. PSL açık tip şalterin açtırma ünitesi, açtırma işleminden sonra neden açma yapıldığına dair bilgilendirme yapabiliyor.
Üründe akım koruma özelliği olarak; aşırı yük, aşırı akım koruması, gecikmesiz ve gecikmeli kısa devre koruması, toprak hatası, nötr hattı koruması, MCR koruması mevcut. PSL şalterin yatay, dikey veya L tipi, bara bağlantı alternatifleriyle panoya montaj esnasında montaj kolaylığı sağlıyor. Çekmeceli PSL açık tip şalterin operasyonu esnasında güvenliği artırmak için koruma fonksiyonları bulunuyor. Koruma fonksiyonları olarak; çekmeceli tip, açık tip şalter için kapı kilitlemesi, çekmeceli tip için üç konumlu kilitleme modülü, kapamaya hazır göstergesi ve diğer emniyet aksesuarları vurgulanabilir.