Yeni hesaplama araçları, elde edilebilecek tasarrufları öngörüyor

NSK, Katma Değer Programı ile yakından ilişkili olan web tabanlı hesaplama araçlarını geliştirdi. Bu araçlar, son kullanıcıların tekliflerde sunulan tasarruf fırsatlarını ve amortisman süresini öğrenmelerini sağlıyor.

A+ A-

NSK

NSK, son kullanıcılar için olası tasarrufları öngörebilen iki yeni hesaplama aracını tanıttı. Şirketin rulman çözümlerinin kalitesi ve uzun ömürlülüğü, ürünlerin kullanım ömrü boyunca önemli maliyet tasarruflarının elde edilmesini sağlıyor. NSK, köklü ve başarısını kanıtlamış Katma Değer Programı (AIP) ile yakından ilişkili olan web tabanlı hesaplama araçlarını geliştirdi. Bu araçlar, son kullanıcıların tekliflerde sunulan tasarruf fırsatlarını ve amortisman süresini öğrenmesini sağlıyor.
'Maliyet tasarrufu' ve 'fayda maliyet analizi' adlı iki yeni hesaplama aracı piyasaya sunuldu. Birden çok para birimi seçeneği ve dil arasında tercih yapılabilen hesaplama araçlarında, PDF raporları indirilerek son kullanıcıya e-posta ile de gönderilebilir.
Maliyet Tasarruf aracı; her türlü endüstri veya uygulama için, rulmanlarla ilişkili tüm maliyetlerin tanımlanmasını, toplam tasarrufun karşılaştırılmasını ve hesaplanmasını sağlıyor. Fayda maliyet analizi aracı (MTBF); maliyet tasarrufu hesaplamasını tamamlamak için makinanın toplam bakım maliyetlerini inceler ve NSK rulmanları kullanılmaya başlandıktan sonra hangi noktada yatırımın amorti edileceğini hesaplar. Amortismandan sonra yeni çözüm, genellikle toplam bakım maliyetlerinin azaltılmasına katkı sağlar.

Kolay bir kullanıma sahip
Müşterilerin NSK rulmanları ile ilgili verileri ve son kullanıcının daha önce kullandığı çözümü az sayıda alana girmesi yeterli. Hesaplama araçlarının kullanımı kolaydır ve sonuçları anında oluşturulur. Dil ve para birimi seçenekleri; İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Lehçe, Türkçe, Portekizce, Japonca, Çince ve Korece'yi içeriyor.
NSK, Katma Değer Programı (AIP) kapsamında müşterilerine toplam sahip olma maliyeti tasarrufları sağlıyor. Dolayısıyla, bu son derece kullanıcı dostu hesaplama araçlarının piyasaya sürülmesi, anlaşılır bir biçimde düzenlenen PDF raporlarında elde edebileceği maddi kazançları görebilecek son kullanıcılar için oldukça faydalı.