Yeni çok amaçlı sprey: Apel BK40

Çok amaçlı aerosol sprey Apel BK40; zincir, somun-civata gibi pas ve kirden hareketi engellenmiş tüm malzemelerin yağlanarak çözülmesini sağlıyor.

A+ A-

Beta Kimya

Sektörünün öncü şirketlerinden biri olan Beta Kimya, yenilikçi ürün ailesini genişletmeyi sürdürüyor. Birbirinden farklı beş ana özelliği aynı üründe sunan yeni Apel BK40, benzersiz formülü sayesinde pas çözmeden yağlamaya, gıcırtı kesmeden nemden korumaya kadar pek çok işleviyle öne çıkıyor. Hayatın her alanında kullanılabilen ürün; ev, iş yeri, hobi alanları, atölye ve endüstriyel uygulamalarda mucizevi sonuçlara olanak tanıyor.
Çok amaçlı aerosol sprey Apel BK40; zincir, somun-civata gibi pas ve kirden hareketi engellenmiş tüm malzemelerin yağlanarak çözülmesini sağlıyor. Sprey, metal yüzeylerden nemi uzaklaştırarak korozyon ve pasa karşı uzun süreli koruma sağlarken; korozyona uğramış yüzeylere nüfuz ederek pas ve kirden arındırıyor. Üstün özellikleriyle maksimum işlevsellik sunan Apel BK40; kapı, pencere ve dolap menteşesi gibi hareketli metallerde sürtünmeyi azaltarak gıcırtı seslerine engel oluyor.
Silikon içermeyen formülüyle kir tutmayan ürün, tüm bağlantı elemanlarında kullanılabiliyor. Üstün derecede nüfuz etme özelliğine sahip Apel BK40, sprey kapağının yanı sıra, pipet başlığı sayesinde ulaşılması en zor noktalara bile püskürtme imkânı tanıyor. Ürün; yapı-inşaat, otomotiv, mobilya, makina, doğa ve su sporları ürünlerinin yanı sıra, her türlü metal aksamın bakımı için de kullanılabiliyor.