WIN Eurasia, ‘Birlikten kuvvet doğar’ sloganıyla düzenlenecek

Deutsche Messe’nin Türkiye iştirâki Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından düzenlenen WIN Eurasia, bu yıl ‘Birlikten kuvvet doğar’ sloganıyla 15-18 Mart tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açacak.

A+ A-

Avrasya bölgesinin önde gelen uluslararası altı sanayi fuarı, ‘Birlikten kuvvet doğar’ sloganıyla WIN Eurasia adı altında birleşti. 15-18 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek etkinlik; Metalworking Eurasia, Surface-Technology Eurasia, Welding Eurasia, IAMD Eurasia, Electrotech Eurasia ve CeMAT Eurasia fuarlarının katılımcı ve ziyaretçilerini tek çatı altında buluşturacak. Deutsche Messe’nin Türkiye iştirâki Hannover Fairs Turkey Fuarcılık tarafından düzenlenen WIN Eurasia’nın, dünya genelinden 3 bine yakın katılımcı ve 85 binin üzerinde ziyaretçiyi ağırlaması bekleniyor.

Kühnel: “Buluşma noktası olacak”


WIN Eurasia’nın Türkiye’de kendi alanında öncü ve lider fuar olduğunu ifade eden Hannover Fairs Turkey Fuarcılık Genel Müdürü Alexander Kühnel, “İmalat sanayiinin Avrasya üssü İstanbul, yeni iş bağlantıları için dünyanın dört bir yanından gelen sanayicilerin buluşma noktası olacak. WIN Eurasia, İstanbul’un marka değerine büyük güç katan bir fuar. Aynı zamanda, Türkiye’yi dünyanın en stratejik fuar merkezlerinden biri yapmak için yürütülen çalışmalara da WIN Eurasia ile büyük katkı sağlayacağımıza inanıyoruz. Etkinlik, hem katılımcı, hem de ziyaretçi tarafında uluslararası potansiyeli en yüksek fuarlardan biri. ABD ve Avrupa’dan gelen firmalar Avrasya ile işbirliğinin kapısını WIN Eurasia’da açarken; fuar Avrasya ve Ortadoğu için de batıya açılmanın yolu olacak” diye konuştu.
WIN Eurasia’nın katılımcı ve ziyaretçileri buluşturan geniş fuar alanının yanı sıra, Endüstri 4.0 için çok geniş bir deneyim alanı sunacağını da belirten Kühnel, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Fuarlar, ticaretin olduğu kadar bilgi ve deneyimin de merkez üssü haline gelmeliler. Biz, WIN Eurasia'da buna çok önem veriyoruz. Endüstri 4.0 için özel bir deneyim alanı oluşturduk. Endüstri 4.0 özel sunum alanlarımızla katılımcı ve ziyaretçilerimize interaktif bir ortam sunacak, sektörün vizyonunu genişletecek bir fuara imza atacağız.”