TX13 transmitter ile yüksek hassasiyetli tartı bilgisi

TX13 transmitter; son derece kararlı analog çıkıșı, yüksek çözünürlüğü ve çevre gürültülerine karşı bağışıklığı nedeniyle her türlü endüstriyel tartım ve kuvvet ölçme uygulamalarında güvenilirlikle kullanılabilir.

A+ A-

Baykon

TX13 analog yük hücresi transmitteri, hızlı ve hassas endüstriyel uygulamalar için geliştirilmiş ileri teknoloji ürünü bir cihazdır. Son derece kararlı analog çıkıșı, yüksek çözünürlüğü ve çevre gürültülerine karşı bağışıklığı nedeniyle her türlü endüstriyel tartım ve kuvvet ölçme uygulamalarında güvenilirlikle kullanılabilir. Analog çıkışının yanı sıra RS232C ağırlık bilgi çıkışı da, ağırlık bilgisinin ikinci bir sisteme bağlantı imkânını sağlar. Hassas analog devreleri ve mikro kontrolör tabanlı yapısı ile klasik analog transmitterlerdeki uzun zaman sıfır ve kazanç kayma problemleri yok edilmiştir.
Analog çıkış; 4-20 mA, 0-20 mA, 0-10 V ya da 0-5 V olarak ayarlanabilir. TX13 MB ilâve olarak, -10/+10 V analog çıkış için de programlanabilir. PLC ya da PC tarafında kalibrasyon yapılabilmesi ve bu durumda cihaz değişimlerinin ayar gerektirmemesi için tüm TX13’ler üretimde uyumlu hale getirilmektedir.