Terbay Makina, Hannover Messe Fuarı’na katıldı

Terbay Makina, 1-5 Nisan tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açan Hannover Messe Fuarı’nda ürünlerini sergiledi.

A+ A-

1-5 Nisan tarihleri arasında Almanya’nın Hannover şehrinde düzenlenen Hannover Messe 2019 Fuarı’na katılan Terbay Makina, ürünlerini sektörün önde gelenlerine tanıttı.
Fuardan memnun bir şekilde ayrıldıklarını ifade eden Terbay Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Baysak, şöyle konuştu: “15 yıldır düzenli olarak katıldığımız Hannover Messe Fuarı’nın bu yıl da İzmir ve Türkiye’nin ihracatına katkılar sağlayacağı inanıyoruz. Firma olarak, ihracat başarımızın arkasında önemli bir güç olarak gördüğümüz etkinliğin daimi katılımcısı olarak bu yıl da Hannover Messe’de yerimizi aldık. 27 holden oluşan bu dev etkinlikte, müşterilerimizle faydalı görüşmeler yaparak iş hacmimizi genişletmeyi ve ihracatta daha etkili rol oynamayı hedefledik.”
Terbay Makina’nın 1954 yılında İzmir’de kurulduğunu söyleyen Baysak, 2002 yılından itibaren ihracata yöneldiklerini ve iş makinaları yan sanayii tedarikçisi olarak özellikle Batı Avrupa’da aranan bir firma olduklarını kaydetti. Hep daha iyisini yapmaya odaklandıklarını kaydeden Baysak, Türkiye’nin ihracatının hak ettiği yere gelmesi için üzerlerine düşeni yapmayı sürdüreceklerini ifade etti.