Temsa İş Makinaları, CeMAT Avrasya Fuarı’na katıldı

Temsa İş Makinaları, CeMAT Avrasya Fuarı'nda inovasyon ödüllü Crown marka forklifti, depo ekipmanlarını ve dizel forklift Komatsu markasının tanıtımını gerçekleştirdi.

A+ A-

Temsa İş Makinaları, 15-18 Mart tarihleri arasında Tüyap İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen CeMAT Avrasya Fuarı’na katıldı. Şirket, distribütörlüğünü yürüttüğü akıllı depo çözümleri sunan inovasyon ödüllü Crown marka forklifti, depo ekipmanlarını ve dizel forklift Komatsu markasının tanıtımını gerçekleştirdi. Etkinliğin, 70 ülkeden ziyaretçi ağırladığını dile getiren yetkililer, şöyle konuştular: “Fuarda, operatörlerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan ve uygulamalı olarak müşterilere tanıtılan Crown SC serisi forkliftler, konfor ve güvenliği bir arada sunmalarıyla büyük bir beğeni topladı. Kalabalık yerleştirme alanlarında ve dar koridorlarda çalışacak manevra kabiliyetine sahip, en ağır yükleri kolaylıkla kaldırabilen Crown marka FC 5200 serisi forkliftler ise stantta yer alan bir diğer ürün grubuydu.”
Temsa İş Makinaları’nın standında, yıllardır distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu markasının düşük yakıt tüketimli, güçlü ve konforlu dizel forkliflerine de yer verildiğini kaydeden yetkililer, “Uzun çalışma periyotlarında da yüksek verimlilik gösteren bu forkliftler, ekonomik oluşlarıyla da müşterilerin ilgi odağı oldu” diye konuştular.