Teksan, yenilikçi ürünlerini Middle East Electricity Fuarı’nda sergileyecek

Her yıl uluslararası arenada yarışan markaların şovuna sahne olan Middle East Electricity Fuarı, enerji sektörünün nabzını tutmaya hazırlanıyor. Etkinlik, 6-8 Mart’ta Dubai’de düzenlenecek.

A+ A-

Dünyanın sürdürülebilirliğinde kritik rol oynayan enerji sektörü hızla büyümeye devam ediyor. Enerji çözümlerine her yıl yenileri eklenirken, sektörün devleri de teknoloji geliştirmek için birbirleriyle yarışıyorlar. Firmaların yeni ürünlerini sergilemek ve sektördeki gelişmeleri izlemek için yakından takip ettiği Middle East Electricity Fuarı, 6-8 Mart 2018 tarihleri arasında kapılarını açacak. İnovatif ürünleri ile enerji sektöründe fark yaratan Teksan Jeneratör, bu yıl da fuarın ‘Altın Sponsoru’ olacak.
Üstün teknolojiye sahip ürünlerini 120’den fazla ülkeye ihraç eden Teksan Jeneratör, fuarda; ürün gamında önemli bir yer tutan dizel güç çözümlerinin yanı sıra, Ar-Ge gücünün de bir göstergesi olan Türkiye’nin ilk ve tek hibrit aydınlatma kulelerini fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.
Middle East Electricity Fuarı ziyaretçileri, firmanın ürünlerini fuarda S3 C40 No’lu stantta görme fırsatı yakalayacaklar.