SPS İtalya’da ‘adaptif fabrika’yı keşfedin...

B&R, ulusal bir ön izleme olarak akıllı üretimin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan tüm yenilikleri sunuyor: Kalite garantisi ve dinamik, kişiselleştirilmiş, verimli ve sürdürülebilir üretim.

A+ A-

B&R

28-30 Mayıs tarihleri arasında Parma'da endüstriyel otomasyon ile bir buluşma gerçekleşiyor ve B&R, ulusal bir ön izleme olarak akıllı üretimin ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayan tüm yenilikleri sunuyor: Kalite garantisi ve dinamik, kişiselleştirilmiş, verimli ve sürdürülebilir üretim.
Nasıl mı? Basit. Modern arayüzler üzerinden güvenle çalıştırılabilen, her şeyden önce uyarlanabilir hale getirilmiş, bağlı, esnek, yüksek performanslı otomatik makinalar kurarak. B&R, Salon 3, Stand F031’de hazır olacak.

B&R bugün neleri entegre edebilir?
Her bir yeni parçanın B&R entegre ekosistemine dâhil edilmesiyle birlikte Türk makina üreticileri için yeni olanaklar ve daha yüksek performans seviyelerinin kilidi açılıyor. Parma'da bu yılki spot ışığının altında, adaptif makinalar yapmak ve üretimde rekabetçiliği en üst düzeye çıkarmak için uygulanan teknolojileri görüyoruz.
Makinanın tüm hareketli parçalarının yanı sıra entegre B&R görüntüleme sistemi de, makina üreticilerinin daha yüksek kalite ve üretkenlik garantisi vermesini kolaylaştırıyor. Çok sayıda demo istasyonu, makinaların benzersiz geliştirme ortamına entegre ve kontrol edilen sensörlerin ve aydınlatıcıların yönetiminin, uzman olmadan, benzersiz performansla kolayca ve hızlı bir şekilde görüntüleme uygulamaları yaratmanıza izin verdiğini gösterecektir.
En yeni nesil taşıma sistemleri bağımsız taşıma ünitelerinin diğer hareketli parçalarla senkronize olan üretim hatlarında çalıştığı, akıllı tepki verdiği ve seri üretimden zaman ve maliyetle optimize edilmiş ve kişiselleştirilmiş üretime imkân sağlayan entegre bir sistemdir. Özel bir demo; trak, robot ve insan sistemleri arasında iş birlikçi bir çözüm ile oluşan üretim potansiyelini gösterecektir.
Robotik ve mekatroniğe özel SPS alanında (Bölge 4.0 Stand A023) bu akıllı taşıma sistemlerinden birini ‘dijital twin’ versiyonunda da görmek mümkün olacak. Interaktif sanal gerçeklik demosu ile doğrudan simule edilmiş gerçeklikten bir görüntüleyici ve joystick ile sadece ne olacağını görmek değil, sistem değişkenleri için ayar noktalarını tanımlama ve gerçek üretim döngüsünü de simule edebilme şansı doğar. Ve her şey entegre olduğunda, üretim zincirindeki tüm aktörler tarafından öğrenmek ve geliştirmek için kullanabilecekleri bilgiler bulunur. Bu noktada ABB Ability bulut platformuna dayanan ilk B&R uygulaması Asset Performans Monitor’u keşfedin. Bu uygulama; dünyanın neresinde kurulu olursa olsun, her an makinaları gözlemlemenize ve gerektiğinde zamanında müdahale etmenize, endüstriye yepyeni hizmet ve destek seviyeleri sağlamanıza olanak tanır. Son kullanıcılar için, uygulama aynı zamanda her zaman maksimum rekabetçiliği takip ederek; süreçleri gözlemlemenin, anlamanın ve iyileştirme eylemleri gerçekleştirmenin pratik ve hızlı bir yoludur.
Bunlar ve daha birçok yenilik bir inovasyon sahnesi ve İtalyan profesyoneller için bir buluşma yeri olan B&R standında (Salon 3, Stand F031) gerçekleşecek.
Turuncu teknolojiye dokunmak, B&R mühendisleri ile birlikte otomasyon yapmanın yeni yollarını tartışmak ve keşfetmek ve aynı zamanda B&R teknolojilerinin uygulanmasında sertifikalı olan bir şirket ağının çeşitli uygulama sektörlerinde deneyim ve uzmanlıklarını paylaşmak için eşsiz bir fırsat…