Sıvılarda dökülme olmaksızın daha hızlı taşıma

B&R tarafından sunulan endüstriyel taşıma sistemi ile sıvıları hızlı şekilde ve dökülmeden taşımak artık çok daha kolay. SuperTrak, Anti-Sloshing teknolojisi sunan piyasadaki tek sistem olma özelliğini taşıyor.

A+ A-

B&R

B&R’ın endüstriyel taşıma sistemi ile sıvıları hızlı şekilde ve dökülmeden taşımak artık çok daha kolay. SuperTrak, Anti-Sloshing teknolojisi sunan piyasadaki tek sistem olma özelliğini taşıyor. Sıvıların serbest yüzeyinin titreşimlerini bastıran bu teknoloji ile birlikte, malzemelerin taşıma sırasında kaplardan dökülmeleri önlenmiş olur.
Sloshing, kaplarda taşınan sıvıların hareketlerini tanımlar. Sıvıların sallanması, esnek taşıma sisteminin özel hareket profilleri ile engellenir. Böylelikle, taşıma esnasında sıvı dengede kalır, makina duruş süreleri en aza indirgenir ve açık kapların taşımasında verimlilik artırılır.

Daha yüksek üretim hızı
Sıvıların yüzey titreşimini minimuma indirgemenin her şeyden önce paketleme sektörü için önemi çok büyük. Sıvıların titreşimi ne kadar düşük tutulursa, ürünler de bir o kadar hızlı taşınabilir. Anti-Sloshing teknolojisinin özel yöntemi sayesinde, hava kabarcıklarının sıvının içine karışması ve bu sebeple meydana gelen köpük oluşumu önlenir. Sıvıyı dengede tutmak için gereken makina duruş süreleri büyük ölçüde azaltılır ya da tamamen ortadan kaldırılır. Bu şekilde, paketleme hattının verimliliği artırılır.