SıD 4-A 22 kablosuz vidalama makinası

Ürünlerini inovasyon, kalite ve güvenlik üçgeninde tasarlayan Hilti, yeni ürünü SıD 4-A 22 kablosuz vidalama makinasını müşterileriyle buluşturdu.

A+ A-

Hilti

Ürünlerini inovasyon, kalite ve güvenlik üçgeninde tasarlayan Hilti, yeni ürünü SıD 4-A 22 kablosuz vidalama makinasını müşterileriyle buluşturdu. Dolap, mobilya, kapı, pencere ve banyo aksesuarlarının montajı gibi işlerde son kullanıcıların da rahatlıkla kullanabileceği ürün, 2700 RPM‘e yükseltilmiş devir sayısı ile metal ve ahşap vidalama işlerinde mükemmel bir performans sunuyor.
Hızlı sök-tak konik mandren özelliği sayesinde kullanıcıların eldivenle bile kolayca uç değiştirebilmesine imkân tanıyan SıD 4-A 22, kompakt ve güçlü yapısıyla tüm gün yorulmadan vidalama yapmaya olanak sunuyor. Makinanın tamamen yenilenen tutma kolu ve tetik özelliği, kullanıcıların seri uygulamalarda bile ürünü rahatlıkla kavrayabilmesini sağlıyor.
SıD 4-A 22 kablosuz vidalama makinasının anında başlama özelliği, tetiğe basıldığında bir anda başlayıp hızlı bir şekilde yüksek devre ulaşmaya imkân tanıyarak verimliliği artırıyor. Yeni LED teknolojisi ile çok daha fazla aydınlatma sunan ürün, B22 5.2Ah pil sayesinde gün boyu kullanıma olanak tanırken, sınıfında lider vidalama kapasitesiyle öne çıkıyor.