Schneider Electric Türkiye’de atama

Schneider Electric, Türkiye Strateji ve Dijital Dönüşüm Direktörlüğü görevine Gökhan İşbitiren’in atandığını duyurdu.

A+ A-

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında uzman bir kuruluş olan Schneider Electric, Türkiye Strateji ve Dijital Dönüşüm Direktörlüğü görevine Gökhan İşbitiren’in atandığını duyurdu.
2006-2008 yılları arasında Aselsan'da yazılım mühendisi olarak çalışan İşbitiren, 2008’de Schneider Electric Fransa'da yazılım mühendisi olarak görev almaya başladı ve daha sonra Proje Müdürü olarak 2013’e kadar çalışmalarını sürdürdü. 2013'te Schneider Electric Türkiye'de göreve başlayan İşbitiren, sırasıyla; İş Geliştirme, Satış Müdürlüğü ve Pazarlama Müdürlüğü gibi rollerde yer aldı. Gökhan İşbitiren, 2018 yılının aralık ayından itibaren Strateji ve Dijital Dönüşüm Direktörü olarak Schneider Electric Türkiye'de çalışmalarına devam ediyor.
2006 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan İşbitiren, 2009’da aynı bölümde Yüksek Lisans programını tamamladı. İşbitiren, 2017'de ise Boğaziçi Üniversitesi'nde Ekonomi ve Finans alanında Yüksek Lisans derecesi almaya hak kazandı.