Sadeleştirilmiş yüksek performans

Weidmueller, u-remote ürün ailesini IP 67 koruma sınıfına sahip modülleri ile genişleterek uygulamaların ihtiyaç duyduğu pratik ve akılcı çözümleri kullanıcılarıyla buluşturmaktadır.

A+ A-

Weidmueller

Weidmueller u-remote I/O sistemi, hızlı ve pratik kurulumun yanında sistemin güvenli şekilde başlatılması ve arızası sebepli duruşların minimize edilmesi açısından uygulamalara yönelik tam uyumlu çözümler sunmaktadır. İnce modül dizaynı ve modül beslemelerinde daha az güç kaynağı ihtiyacı duyan teknolojisi ile pano içinde az yer kaplayarak, pano tasarımlarını küçültür. Aynı zamanda el aleti gerekmeksizin kurulum imkânı sunan pratik modül yapısına, web server üzerinden ulaşarak sistem kontrolü, kurulum ve force özelliği ile sistemin test edilerek güvenli başlatılması konusunda kullanıcısına avantajlar sunmaktadır. Modüller üzerinde ve kanal girişlerinde bulunan durum gösterge LED’leri ile hata tespitini kolaylaştırarak, servis sürelerini kısaltmaktadır. IP 20 standardına göre dizayn edilmiş olan u-remote, sistem verimliliğini ve performansını artırmaktadır.
Weidmueller, u-remote ürün ailesini IP 67 koruma sınıfına sahip modülleri ile genişleterek uygulamaların ihtiyaç duyduğu pratik ve akılcı çözümleri kullanıcılarıyla buluşturmaktadır. Çeşitli bus protokollerini destekleyebilen akıllı modülleri ile modüller, interface kartlar yardımı ile IP 20 I/O grupları ile aynı sistem içerisinde pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. IP67 sınıfı esnek ürün portföyü IO-Link bağlantı opsiyonunu bünyesinde barındırmaktadır. Multi protocol özelliğini barındıran akıllı modülleri ile birlikte uygulamalar için daha az maliyetli, daha yüksek performanslı ve devreye alması kolay bir yapı halini alır.