Prysmian Group Türkiye’ye En İyi Tedarikçi Ödülü

Enerji ve telekomünikasyon kabloları sektörünün öncü kuruluşları arasında yer alan Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Group Türkiye, Siemens tarafından Yılın En İyi Tedarikçisi Ödülü’ne lâyık görüldü.

A+ A-

Prysmian Group Türkiye, Siemens Türkiye’nin gelenekselleşen Siemens Tedarikçi Günü etkinliğinde, ‘Proje’ kategorisinde Yılın En İyi Tedarikçisi Ödülü’nü ikinci kez kazandı. 30 Ocak 2018’de Conrad İstanbul Bosphorus’ta ‘İz Bırak’ mottosuyla düzenlenen etkinlikte; 2017 mali yılında büyük çoğunluğu Türkiye’den olmak üzere, yakın coğrafyayı kapsayan bölgeden 400 milyon Euro’nun üzerinde satın alma gerçekleştiren Siemens Türkiye, önde gelen satın alma ve satış profesyonellerini bir araya getirdi. Tedarikçi Günü kapsamında; Siemens’e verilen destek, müşteri ilişki ve hizmetleri, kalite, yeni teknolojiler geliştirme, çevreye verilen önem ve sosyal sorumluluk gibi kriterler ışığında toplam 11 kategoride verilen Yılın Tedarikçileri Ödül Töreni de düzenlendi.

Aydoğdu: “Mutluluk duyuyoruz”
Prysmian Group Türkiye’nin, Mudanya’da kurulduğu ilk günden bu yana işbirliği yaptığı Siemens’ten ödül almasına ilişkin açıklama yapan Prysmian Group Türkiye CEO’su Erkan Aydoğdu, “Siemens gibi köklü ve güçlü bir geçmişe sahip olan ve hayatın her alanında, her anı kolaylaştıran yeni teknolojiler üreten uluslararası bir şirketin tedarikçileri arasında yer alıyor olmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Uluslararası teknoloji markalarıyla birlikte çalışmak bize kabloların her alanda olduğu gibi, ileri teknoloji ürünlerinde de ne kadar önemli ve gerekli olduğunu gösteriyor. Yılın En İyi Tedarikçisi Ödülü’nü almamızda rol oynayan tüm ekip arkadaşlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bakaç: “İkinci kez ödüllendirildik”
Siemens tarafından düzenlenen Siemens Tedarikçi Günü etkinliğinden ikinci kez Yılın En İyi Tedarikçisi Ödülü ile dönmenin haklı gururunu yaşadıklarının vurgulayan Prysmian Group Türkiye Yurtiçi Satış Direktörü Etem Bakaç ise, Siemens ile uzun yıllardır süren bir ticari partnerliklerinin olduğunu aktardı. Bakaç, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Siemens ile aramızdaki hızlı iletişim, ürün ve hizmetlerimiz konusunda onlara verdiğimiz teknik destek, hızlı servisimiz ve yüksek kalite standartlarımızın yanı sıra, daha iyi ve sürdürülebilir bir dünya için yaptığımız çalışmaların, sosyal ve çevresel sorumluluk bilincimizin de, bu ödülün Prysmian Group Türkiye’ye verilmesinde büyük payı olduğunu düşünüyoruz.”