PowerPlus 1000HD tozaltı kaynak makinası

40 yılı aşkın tecrübesiyle kaynak profesyonellerine en uygun çözümleri geliştiren Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, tozaltı makinalarındaki uzmanlığını yansıtan PowerPlus 1000HD ile kalite ve avantajlı paket fiyatı birlikte sunuyor.

A+ A-

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak

40 yılı aşkın tecrübesiyle kaynak profesyonellerine en uygun çözümleri geliştiren Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, tozaltı makinalarındaki uzmanlığını yansıtan PowerPlus 1000HD ile kalite ve avantajlı paket fiyatı birlikte sunuyor. 1000 Amperde yüzde 100 çevrim oranı ve 1200A maksimum çıkış kapasitesine sahip; yarı-otomatik ve otomatik olarak gerçekleştirilen MIG/MAG, özlü tel ve tozaltı kaynağı uygulamalarının yanında, karbon kesme ve oluk açma işlemleri için tasarlanan mükemmel bir kaynak makinasıdır.
Lincoln tozaltı uzmanlığı ile tasarlanan ürün, sağlam ve güvenilir yapısıyla gemi inşaa sanayii, rüzgâr kuleleri vw basınçlı kap imalatı başta olmak üzere birçok sanayiinin tüm ihtiyacını karşılıyor. Hassas çıkış kontrolü sayesinde kararlı bir ark oluşturan ürün, analog göstergelere sahip kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde, kaynak sırasında akım ve gerilim değerlerinin takip edilmesine imkân veriyor. Akımı önceden ayarlayabilme özelliğine sahip olan PowerPlus 1000HD, şebeke gerilim kompanzasyonu sayesinde, ± yüzde 10'luk dalgalanma aralığında kalınması durumunda kaynak tutarlılığı korunuyor.
Güç ünitesinin Lincoln Electric RoverTM Tractor ile birlikte kullanılması durumunda sağlam ve güçlü yapıya sahip bir otomatik kaynak sistemi oluşturulmasını sağlayan PowerPlus™ 1000HD, en zorlu kaynak koşullarında çalışmak için de ideal. Lincoln Electric Rover Tractor 45 derece köşe kaynağı yapabiliyor ve dört çeker yürüyen sistemi sayesinde kaynak başlangıç ve bitişinde mükemmel hassasiyet sunuyor. Genellikle alaşımsız çelik, düşük alaşımlı çelik ve paslanmaz çeliklerin kaynağında kullanılan ürün, karbon arkı ile oluk açma işlemlerinde de kullanılabiliyor ve yerden tasarruf sağlamak için iki makinaya kadar istiflenebiliyor.