Polygim Diamond 32 CSL Swiss tip CNC kayar otomat tezgahları

Saygın, tecrübeli ve uzman personeli ile hizmet veren Güriş Endüstri, Polygim’in 2017’den beri Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor.

A+ A-

Güriş Endüstri

Polygim Diamond 32 CSL Swiss tip CNC kayar otomat tezgahları, birçok sektörde benzersiz üretim seçeneklerine hitap etmek için üretildi. Tayvan’ın ilk Swiss tip CNC kayar otomat üreticisi olan Polygim 1972 yılında kuruldu. Saygın, tecrübeli ve uzman personeli ile hizmet veren Güriş Endüstri, Polygim’in 2017’den beri Türkiye distribütörlüğünü yürütüyor. En verimli çözümleri en kısa sürede sunmak amacıyla hizmet veren Güriş, geniş bir satış ve servis ağıyla müşterilerine hizmet veriyor.

Çoklu üretim seçenekleri sunuluyor
Polygim Diamond 32 CSL model Swiss tip CNC kayar otomatlarda bulunan Y2 ve B-ekseni sayesinde; makina parçaları, bağlantı elemanları, kaplin, havacılık ve savunma sanayii için çoklu üretim seçenekleri sunuluyor. Makina, sahip olduğu 9 eksenli işleme kapasitesiyle, en zor ve detaylı parçaların imalatında, en kısa sürelerde iş parçasının işlenmesini sağlıyor.
32 CSL Y2-B model Swiss tip kayar otomat, 360 derece kendi eksenin dönebilen ve üzerinde 8 adet canlı takım bağlayabilen B ekseni sayesinde; açılı kanal açma, yiv işleme, alında-yandan delik delme vb. operasyonları gerçekleştirebiliyor. Ayrıca, firmaların sahip olduğu CAD-CAM programından ön işleme simülasyonu ile makinaya program aktarma ile daha hızlı üretim zamanları elde edilebiliyor.

En yüksek hassasiyette işleme imkânı
Makinadaki ana spindle motoru built-in, sub-spindle motoru yandan derin delme canlı takıma sahip olduğu için kayış aktarmalıdır. Bu, ana motor 5,5 Kw ve sub-spindle 7,5 kw’lık güçleriyle işleme sırasında yüksek tork vadetmektedir. Ayrıca, ana spindle motor devri 7.000 rpm, sub-spindle motor devri ise 6.000 rpm’dir. Bunun sayesinde; alüminyum ve bronz gibi sertliği düşük malzemeleri rahatlıkla en yüksek hassasiyette işleme imkânı sunuyor.
Polygim Diamond 32 CSL Swiss tip CNC kayar otomat tezgahları, sektördeki birçok üretici firmanın şikayet ettiği bir konu olan arta kalan malzemenin yüksekliğini gidermek için, guide bushlu veya guide bush olmadan kullanılabiliyor. Sahip olduğu kontrol ünitesi ve Güriş Endüstri’nin sunduğu güçlü servis desteğiyle birlikte makina kolay bir şekilde ayarlanıp programlanabiliyor.

Güriş, anahtar teslimi projeler de gerçekleştiriyor
Güriş Endüstri ayrıca, müşterileri için anahtar teslimi projeler de gerçekleştiriyor. İşleyecekleri iş parçasının teknik resmi ile birlikte firmalara öncelikle üretim zamanı ve maliyeti ile ilgili bilgi veriliyor. Müşteri arzu ettiği takdirde de, makinayı tamamen takımlandırılmış ve programlanmış olarak sipariş edebiliyor.
Polygim Diamond 32 CSL Y2-B model Swiss tip CNC kayar otomat tezgahı; yüksek verimlik, düşük üretim ve bakım maliyetleri ile üreticilere önemli avantajlar sunuyor.