Plastik dişli bağlantı yuvasına sahip faktör 1 endüktif sensörler

Yeni sensörler, tek parça tasarımının avantajlarını kapalı ön ve yarı saydam uç kapaklarıyla birleştiriyor. Bu sayede kullanıcılar, artan sızdırmazlık kapasitesinden ve uzun servis ömründen faydalanabiliyorlar.

A+ A-

Turck

Turck'un tüm metallere aynı anahtarlama mesafesi sağlayan faktör 1 sensörlerine bir plastik dişli yuva tasarımı ve bir antivalent çıkışı olan endüktif sensörler de eklendi. Yeni ürünler, tek parça tasarımının avantajlarını kapalı ön ve yarı saydam uç kapaklarıyla birleştiriyor. Bu sayede kullanıcılar, artan sızdırmazlık kapasitesinden ve uzun servis ömründen faydalanabiliyorlar. Durum gösterme sinyallerinin her taraftan görülebilmesi, devreye alma veya arıza giderme sırasında önemli ölçüde zaman kazandırıyor.
Ürünün dişli yuvası ve ön kapağı sıvı kristal polimerden, uç kapak ise ultemden yapılıyor. Her ikisi de, yüksek derecede nem ve korozif ortam içeren uygulamalarda yüksek dayanımı kanıtlanmış plastiklerdir. Bu çevre koşullarında kullanılan hedefler genellikle paslanmaz çelikten yapıldığından, yeni uprox factor 1 sensörleri burada ek bir avantaj sunuyor. Yeni tasarımdaki ilk altı cihaz çeşitliliği: M12, M18 ve M30 modellerinde üç adet çıkık kafa ve üç adet düz kafalı model. M12 konnektörlü diğer tüm modeller plastik yuvalı dişli cihazlara dönüştürülecek.