Palslı MIG kaynağı için ideal kaynak makinası

Düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sağlayan Speedtec 320 CP kaynak makinasında, kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde prosesler kolayca seçilebiliyor.

A+ A-

Askaynak

Yenilikçi Ar-Ge yaklaşımıyla geliştirdiği yüksek kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Askaynak, multi proses kaynak makinası Speedtec 320 CP ile en ağır şartlarda bile mükemmel bir kaynak deneyimi sunuyor. Düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sağlayan bu kaynak makinasında, kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde prosesler kolayca seçilebiliyor. 99 program seçeneği, tetikten program çağırma, sıralı kaynak parametre çevrimi gibi gelişmiş teknolojilerle donatılan Speedtec 320 CP, en ağır endüstriyel koşullar için ideal sonuçlar vermek üzere tasarlanıyor. Hassas kaynak parametreleri için 100’den fazla sinerjik moda sahip olan kaynak makinası, tüm müşteri ihtiyaçları için modüler konseptte geliştiriliyor. Palslı MIG kaynağında düşük sıçrantı, düşük ısı girdisi sağlayan ve pozisyon dışı kaynak için mükemmel sonuçlar sunan ürün; TIG kalitesinde MIG kaynağı yapılmasına olanak sağlayarak, TIG kaynağına oranla üç kat daha hızlı kaynak yapma imkânı veriyor.
Speedtec 320 CP, yüksek kaynak hızı için uygun programı kullanarak kalın malzemelerde yüksek akımda kısa ark aralığının uzatılmasını sağlıyor. Bu avantajının yanı sıra, mükemmel kaynak görüntüsü sunması ve ince plakalarda daha az bozulmaya neden olması gibi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kök paso kaynağında performansı optimize ederek kaynakçının el hareketlerinden kaynaklanan dalgalanmaları absorbe eden Speedtec 320 CP, en zor kaynak pozisyonlarında kaynak ustalarının rahatlıkla kaynak yapmasına imkân tanıyor.