Örtülü kaynak elektrodu Kobatek 328

Çeliklerin kaynağı için örtülü kaynak elektrotu Kobatek 328, kalın kesitli parçaların çok pasolu kaynak dikişleri ile birleştirilmesi için ideal bir çözüm sunuyor.

A+ A-

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, en zorlu kaynak işlemlerinde dâhi mükemmel sonuç elde etmek isteyen kaynak ustalarının tüm beklentilerini karşılıyor. Çeliklerin kaynağı için örtülü kaynak elektrotu Kobatek 328, kalın kesitli parçaların çok pasolu kaynak dikişleri ile birleştirilmesi için ideal bir çözüm sunuyor.
Tavan (4G/PE) ve dikey (3G/PF, 5G/PH) pozisyonlar dâhil her pozisyonda kullanılabilen bazik karakterli bir örtülü elektrod olan Kobatek 328; kaynak kabiliyeti, mekanik dayanım, çatlama direnci ve sıcaklık dayanım gibi alanlarda üstün performans sergiliyor. Ni esaslı, Cr-Mo-Nb alaşımlı ve östenitik yapıya sahip ürün; benzemez metallerin, nikel alaşımların (Inconel 600, Incoloy 800, Hastelloy, Nichrome), %5-9 nikelli çeliklerin ve bakır alaşımların birleştirme ve dolgu kaynağında mükemmel sonuç veriyor. Gost ve Tsek uygunluk sertifikalarıyla üretilen Kobatek 328; çok yüksek çalışma sıcaklıklarında (maks. 1200 °C) oksitlenme, karbürlenme, korozyon (tanelerarası korozyon, pitting, gerilim korozyonu, çatlak korozyonu) ve sıcak çatlamaya karşı yüksek direnç gösteriyor.