Oerlikon Balzers, ‘Uluslararası Talaşlı İmalat Sempozyumu’na sponsor oldu

Oerlikon Balzers, 8-10 Kasım tarihleri arasında Antalya'da düzenlenen ‘9. Uluslararası Talaşlı İmalat Sempozyumu’na ‘Platin Sponsor’ olarak destek verdi.

A+ A-

BURSA-DÜNYA

Sabancı Üniversitesi Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi öğretim üyelerinden Emre Özlü'nün Düzenleme Kurulu Başkanlığı’nı yaptığı, Erhan Budak'ın ise Yürütme Kurulu’nda bulunduğu ‘9. Uluslararası Talaşlı İmalat Sempozyumu’ (UTİS), 8-10 Kasım 2018 tarihleri arasında Hotel Royal Seginus Antalya'da düzenlendi. Endüstriden ve akademiden yoğun ilginin gösterildiği etkinliğe, Oerlikon Balzers bu yıl da ‘Platin Sponsor’ olarak destek verdi.
Oerlikon Balzers Genel Müdürü Uğur Urkut etkinlikte, ‘Talaşlı İmalatta Ekonomi ve Verimlilik’ başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Etkinlikte, endüstri ve akademiden uzmanların sunduğu talaşlı imalat üzerine Ar-Ge çalışmalarının yanı sıra; Oerlikon Balzers Türkiye Genel Müdürü Uğur Urkut, Sandvik Bölge Müdürü Sedat Altaş, Bosch A.Ş. Kesici Takımlar Proses Mühendisi Mehmet Kolaç ve Bilkent Üniversitesi’nden Assoc. Prof. Yiğit Karpart’ın panelist olarak katıldığı ‘Takım Yenileme (Reconditioning) ve Avantajları’ konulu bir panel de düzenlendi.