Mobil dijital bakım yönetimi uygulaması

Önlemeye yönelik sistem bakımı, mobil dijital Smartenance uygulaması sayesinde artık çok daha hızlı. Festo’nun sunduğu dijital bakım takvimi; bakımı daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilir hale getiriyor.

A+ A-

Festo

Önlemeye yönelik sistem bakımı zaman alır; ancak mobil dijital Smartenance uygulaması sayesinde bu işlem artık çok hızlı. Uygulamanın anlaşılır yapısı ve butonları basit ve kolay kılavuzluk sağlar. Festo’nun sunduğu dijital bakım takvimi; bakımı daha kolay, daha hızlı ve daha güvenilir hale getiriyor.

Hatırlatıcı, geri bildirim ve belgeleme
Smartenance uygulaması iki kısımdan oluşur: Akıllı cep telefonları ve tabletler için bir mobil bakım takvimi uygulaması ve üretim yöneticileri için yönetim paneli içeren bir web sitesi. Bu sayede, bakım görevleri yönetilebilir ve belgelenebilir. Yönetim paneli web tarayıcıdan kolayca açılır. Mobil uygulama, Apple veya Google uygulama mağazalarından indirilir, kurulur ve bağımsız biçimde yapılandırılır.

Makina yapımcıları için katma değer
Smartenance uygulamasıyla her sistemin bakım görevlerini dijitale dönüştürebilir ve müşterilere sistemleri için katma değer sunulabilir. Üretim müdürleri, bir yönetim panelinden tüm sistemleri gözetleyebilirler. Acilen tamamlanması gereken görevleri veya iş arkadaşları tarafından gönderilen, bakım görevleriyle ilgili geri bildirimleri bir bakışta görmeleri mümkündür. Sistem operatörleri ve üretim yöneticileri tarafından yapılan iki taraflı kontrol güvenilirliği artırır.
Dijital bakımın sağladığı olanakları görmek kolaydır. Sistem operatörleri, makinalarının bakım takvimine her zaman ellerindeki mobil cihazlardan erişebilirler. Bakımla ilgili tüm gerekli bilgilere, doğrudan akıllı telefonlarından veya tabletlerinden ulaşabilirler.

Smartenance:
1. Mobil, dijital bakım yönergeleri (sistem operatörleri için)
• Android ve iOS akıllı telefon ve tabletler için mobil uygulama
• Görüntü ve videolarla bakım yönergelerini iyileştirme
• Basit, yenilikçi işletim

2. Bakım görev hatırlatıcıları ve geri bildirim (sistem operatörleri için)
• Yaklaşan görevler hakkında özet bilgiler ve mobile takvim
• Bekleyen görevlerle ilgili hatırlatıcı
• Öneri veya sorunlarla ilgili geri bildirim fonksiyonu

3. Bakım görevlerinin merkezi değerlendirilmesi (üretim yöneticileri için)
• Masaüstünde tüm sistemlerin ve görevlerin anlaşılır görselleştirilmesi (web portali)
• Tek noktada tüm sistemlerin değerlendirilmesi
• Denetlemeler için ayrıntılı kanıtLisans, Festo Uygulama Dünyası üzerinden satın alınabilir
Smartenance uygulamasını satın aldıktan sonra, yapılandırılması gereken sistemlerin ve bakım görevlerinin girilmesi gereken boş bir kontrol paneli görürsünüz. Makinanın üreticisinden edindiğiniz sistem dokümanlarında belirtilen görev ve bakım aralıklarını uygulamaya aktarırsız. Bundan sonra sistem derhal kullanıma hazır hale gelir.

Görebileceğiniz teknik servis: service2see
YouTube’daki Festo service2see kanalı; devreye alma, yapılandırma, onarım ve modifikasyon için hızlı, basit ve karmaşık olmayan destek sağlar. Kanala abone olarak, yeni bir video yüklediğimiz zaman hemen haberdar edilirsiniz.
Festo video eğitim kılavuzları, profesyoneller tarafından profesyoneller için oluşturuldu. Devreye alma, bakım ve onarım gibi konuları kapsayan teknik servis videolarını içeren yelpaze sürekli genişliyor.