KSP kuvvet bloklarının Vero-S Zero Point sistemlere bağlanma plakası

ABP-h Plus temel plakaları, alt ve yan bağlantılardan verilen sıkıştırılmış hava ile beslenmektedir. Entegre edilmiş basınç dengeleme valfleri, sıkıştırılmış hava sekteye uğratıldığında dâhi sıkma kuvveti bloklarının güvenli sıkma yapmasına devam etmesini sağlar.

A+ A-

Schunk

Pnömatik çalışan Tandem KSP Plus kuvvet blokları, direkt olarak Vero-S hızlı palet değiştirme sistemine uyarlanmış bağlantı plakası aracılığıyla bağlanabilir. Manuel olarak kontrol edilebilen ABP-h Plus temel plakaları, alt ve yan bağlantılardan verilen sıkıştırılmış hava ile beslenmektedir. Entegre edilmiş basınç dengeleme valfleri, sıkıştırılmış hava sekteye uğratıldığında dâhi sıkma kuvveti bloklarının güvenli sıkma yapmasına devam etmesini sağlar. Bu durum, sıkma kuvvet bloklarının 3-4 ve 5 eksenli tezgahlarda kullanılabileceğini göstermektedir.
Mevcut basınç, bağlantı plakasına bağlı basınç göstergesinde gösterilmektedir. ABP-h Plus bağlantı plakası, Tandem KSP Plus 100, 160 ve Tandem KSP Plus 250 olarak 2 ana boyutta üretilmektedir. Bu durumda sondaj hattı mevcut olup, küçük boyuttakiler için üçlü sıkma kuvvet blokları kullanılmaktadır. Uygulamaya göre, bağlantı plakası üzerindeki mengene 90° döndürülebilir. Merkezleme, KSP Plus bağlantı vidaları ile sağlanmaktadır.