Kaynak maskesi Viking™ PAPR 3350

Viking™ PAPR 3350 kaynak maskesi; tanker, boru, treyler ve tersane üretimlerinin gerçekleştiği atölyelerde ortam havasını temizleyen ve kesintisiz olarak sekiz saate kadar filtrelenmiş, solunabilir hava sağlayan eksiksiz bir sisteme sahip.

A+ A-

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak

40 yılı aşkın tecrübesiyle kaynak sektöründe öncü çalışmalara imza atan Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, en zorlu ortamlarda dâhi güvenle çalışmaya olanak veren ve EN 12941 gereğince TH2 solunum sistemi koruma sınıfına sahip benzersiz bir kaynak güvenliği ürünü geliştirdi: Viking™ PAPR 3350 kaynak maskesi. Kapalı veya etkin havalandırmanın olmadığı, kaynak dumanına mâruz kalmanın kontrol edilemeyeceği ya da vücuda girecek gazın risk yaratacağı alanlarda iş ve işçi sağlığını koruyan bu benzersiz ürün, operatöre tüm gün boyunca temiz ve solunabilir hava sağlıyor.
Tanker, boru, treyler ve tersane üretimlerinin gerçekleştiği atölyelerde ortam havasını temizleyen ve kesintisiz olarak sekiz saate kadar filtrelenmiş ve solunabilir hava sağlayan eksiksiz bir sisteme sahip olan ürün, rakiplerinin çok üstünde bir performans sergiliyor. Sadece üç saatte şarj olabilen bataryası, sekiz saat boyunca kesintisiz kullanılabilmesi ve sahip olduğu 1/1/1/1 optik netliğin yanı sıra, hafifliği ve kolay kullanımı ile de avantaj sağlayan ürün, hava akışını sabit tutmak için fan hızlarını otomatik olarak ayarlıyor. 180 ve 210 litre/dak olmak üzere iki hızda pozitif basınç sağlayabilen ürünün fan ağırlığı ise sadece 998 gr. 2,8 kg olan toplam ağırlığın önemli bir kısmı kemer paketinde, hortumda ve baş ile omuzlardan uzak bölümlerde olan Viking™ PAPR 3350, ağırlığı dengeleyerek konforlu çalışmaya imkân veriyor ve kemer ünitesindeki düşük profilli üfleyici hareketleri kısıtlamıyor.