Kaynak eğitim simülatörü VRTEX® Engage™

VRTEX® Engage™, iş güvenliği, makina ve proses seçimi, kaynak prosedürü, teorisi ve daha fazlasını içeren giriş niteliğindeki kaynak derslerini sunuyor.

A+ A-

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak

VRTEX® Engage™, iş güvenliği, makina ve proses seçimi, kaynak prosedürü, teorisi ve daha fazlasını içeren giriş niteliğindeki kaynak derslerini sunuyor. Dokunmatik ekranlı bir monitöre, kaynak torcuna, takip cihazına ve bir çalışma yüzeyine sahip olan ürün; eğitimcilerin öğrencilerini daha etkin şekilde eğitmelerine yardımcı olmak ve onları kaynak sektörünü keşfetmeye yönlendirmek üzere tasarlanmış maliyet etkin bir sistem olarak dikkat çekiyor. Kaynak öğrenimine kolay bir giriş yapmayı sağlayan VRTEX® Engage™, ark kaynağında öğrencilere el ve beceri alışkanlığı kazandırmak için tasarlandı. Üstelik, hafif ve portatif tasarımı sayesinde bir bavul gibi her yere taşımak mümkün.
Ürün, güvenlik ve doğru kaynak prosedürü ayarları hakkında anında geribildirimler ve değerlendirmeler sağlıyor. Öğrenciler, her bir kaynak işleminin demosunu görüntüleyerek; kaynak işlemini gerçekleştirip, değerlendirmek ve analiz etmek için de eğitmen ile birlikte kendi kaynak işlemlerini yeniden oynatabiliyorlar. Kullanımı için lisans gereksinimleri veya yıllık ücret gerekmeyen VRTEX® Engage™; kaynak güvenliği, prosedürleri ve tekniklerinin sergilenmesini içeren öğretici bir ortam sağlamak için çok ideal.