Kanıtlanmış teknolojiyi son teknolojiyle birleştirmek

B&R, artık geniş ekran panellerin yanı sıra geleneksel 4:3 formatındaki ve Singletouch kullanımı ile ikinci nesil Automation panellerini de müşterilerine sunuyor.

A+ A-

B&R

B&R, artık geniş ekran panellerin yanı sıra geleneksel 4:3 formatındaki ve Singletouch kullanımı ile ikinci nesil Automation panellerini de müşterilerine sunuyor. Böylece, LED-Backlight aydınlatma gibi modern özelliklerden taviz vermeden var olan sistemlerle yüzde 100 uyumluluk sağlanmış oluyor.
B&R modüler sistem platformunun birer parçası olan bu paneller, uygun bir modülle birleştirilerek güçlü bir panel PC halini alabiliyor. Ayrıca, işlemci performansları Intel® Core™ i7 seviyesine çıkarılabiliyor. Endüstriyel PC ve panel aynı lokâsyonda değil mi? Sorun değil. Automation Paneli’ne eklenebilen Smart Display Link 3 alıcısı sayesinde, panel ve Automation PC arasındaki mesafe 100 metreye kadar çıkarılabiliyor.
SDL3 gerekli tüm verileri standart Ethernet kablosu üzerinden iletebiliyor. İnce tasarımı ve uygun maliyetli RJ45 konnektörü sayesinde kablonun dar alanlardaki geçişi kolaylaşıyor.

12.1”-19" arası değişen ekran boyutları
Mevcut görselleştirme uygulamaları 4:3 formatındaki en son teknoloji Automation panellerinin kullanımıyla yazılımda değişiklik yapmadan görüntülenebiliyor. Kontrol kabinetlerinde kullanılabilen 12.1" ve 15" XGA çözünürlüklü panellerde ek olarak, 19" SXGA çözünürlüklü panel ürün gamını tamamlıyor.
Paneller, mükemmel grafik kabiliyetlerinin yanı sıra son derece ince tasarımlarıyla da ön plana çıkıyor. Yüksek çözünürlük gerektiği durumlarda 10.4" panel yerine 12.1" panel varyantı kullanılabiliyor. Ayrıca, LED-Backlight teknolojisi ile geniş bir aralıkta ekranın ışığı dim edilebiliyor ve böylece, kullanıcıya düşük çevre ışık seviyelerinde kullanım konforu sağlanıyor.