Kabloder’de Erkan Aydoğdu güven tazeledi

Kablo Sanayicileri Derneği’nin Genel Kurul Toplantısı’nda yapılan seçim sonucunda, derneğin yeni dönemde de Başkanı Erkan Aydoğdu oldu.

A+ A-

Türk kablo sektörünün önde gelen 18 üreticisini bünyesinde barındıran Kabloder (Kablo Sanayicileri Derneği), kurulduğu günden bu yana sektörün gelişmesi, sorunların tespiti ve çözüme ulaştırılması gibi konularla ilgili çalışmalarına yoğun bir şekilde devam ediyor. Kalite konusunda yaptığı çalışmalar ile dikkat çeken derneğin Genel Kurul Toplantısı, 28 Mart 2019’da gerçekleştirildi. Yeni yönetim seçiminin yapıldığı toplantıda, Erkan Aydoğdu Kabloder’in yeni dönemde de Başkanı oldu.
Yeni dönemde de güvenlik konusunun ön planda olacağını belirten Erkan Aydoğdu, “Türk kablo sektörünü temsil eden Kabloder’in Başkanlık görevini bir dönem daha yürütecek olmak benim için son derece gurur verici. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmaları 2019 yılında ve sonrasında da yoğun bir şekilde sürdüreceğiz. Sektörümüzün tüm paydaşlarının da bu süreçte bizimle birlikte hareket etmesini ve sektörümüzü çok daha iyi noktalara hep beraber getirmeyi diliyorum” diye konuştu.