JIS standardında üretilen yeni rulman üniteleri yelpazesi

J-Line rulman üniteleri en yaygın altı yatak türünü içeriyor: Ayaklı/ayaksız yastık blok, kare veya yuvarlak flanş, iki delikli flanş ve germe ünitesi.

A+ A-

NSK

NSK, mevcut RHP markalı Self-Lube® rulman ünitesi yelpazesini, JIS standardında imal edilen ürünleri dâhil ederek genişletiyor. Firma, bu yeni J-Line serisiyle yeni bir ambalajlama tasarımı da sunuyor. J-Line rulman üniteleri en yaygın altı yatak türünü içeriyor: Ayaklı/ayaksız yastık blok, kare veya yuvarlak flanş, iki delikli flanş ve germe ünitesi. Ayrıca, 12 ilâ 90 mm arasındaki delik çaplarına uygun üç preslenmiş çelik yatak ve beş rulman da (geniş ve dar ayar vidası, geniş ve dar kilit kelepçesi ve adaptör manşonu) mevcut. Müşteriler için en yüksek esneklik düzeyini sunan üniteler talep üzerine üretiliyor.
Nisan 2019 tarihinden itibaren gönderime hazır hale gelecek olan J-Line rulman üniteleri; tarım, çimento, inşaat, gıda, malzeme taşıma, ambalajlama, kâğıt, çelik, tekstil ve daha birçok sektörde kullanıma uygun.
NSK, doğru ürünün seçimini kolaylaştırmak için hem J-Line serisini, hem de Self-Lube serilerini içeren yeni bir Rulman Ünitesi Kataloğu yayınladı. Kataloğun elektronik versiyonu şirketin web sitesinden indirilebilecek.