Inverter 155 Super ve Inverter 185 Super

Küçük ve kompakt tasarımlarıyla dikkat çeken invertörlü örtülü elektrod kaynak makinaları; ıslak, tozlu, kirli ve benzeri ağır şartlarda bile paslanmaya karşı dayanıklı metal gövdeleriyle uzun ömürlü kullanım avantajı sağlıyorlar.

A+ A-

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, en ağır çalışma koşullarında dâhi kaynak yapmayı sorun olmaktan çıkaran iki ürün sunuyor: Inverter 155 Super ve Inverter 185 Super. Dayanıklı, düşük ağırlıklı, küçük ve kompakt tasarımlarıyla dikkat çeken invertörlü örtülü elektrod kaynak makinaları; ıslak, tozlu, kirli ve benzeri ağır şartlarda bile paslanmaya karşı dayanıklı metal gövdeleriyle uzun ömürlü kullanım avantajı sağlıyorlar. Pazarda sık görülen ve endüstriyel kullanıma uygun olmayan PVC kaplı enerji kablolarının aksine, yüksek dayanıma sahip ve akım taşıma kapasitesi yüksek H07RN-F serisi kauçuk kaplı enerji kablosuna sahip ürünler; kaynak sırasında güvenli bir şekilde çalışmayı sağlarken, tamir-bakım maliyetlerini ve duruşlardan kaynaklanan zaman kayıplarını azaltıyor.
Çalışma ortamına dost olan makinalar, aynı şebekede çalışan diğer cihazların yaydığı gürültülerinden veya elektromanyetik alanlardan etkilenmedikleri için performans kaybını da engelliyor. Çıkış akımının değişmeden kalmasını sağlayan ve her zaman ayarlanan amper değeri ile kaynak yapılmasına imkân veren ‘Hall Sensor’ teknolojisine sahip ürünler, operatörün el hassasiyetini kaybetmesi sonucu kaynak elektrodunun iş parçasına olan uzaklığının değişmesi gibi olumsuzluklar karşısında bile kusuruz kaynak yapma olanağı sunuyor.
Uzun ömürlü ve yüksek dayanıma sahip 35x50 mm’lik ve 16x25 mm’lik CE belgeli kaynak soketleriyle üretilen Inverter 155 Super ve Inverter 185 Super; alaşımsız, düşük alaşımlı ve paslanmaz çelik malzemeler üzerinde 2,5-3,25 mm (max) çapındaki rutil ve özellikle bazik karakterli elektrotlarla kesintisiz kaynak yapmayı sağlıyor. Söz konusu ürünler, gelişmiş elektronik tasarımları ve güvenli topraklama bağlantılarıyla da elektrik çarpma tehlikesine karşı koruyorlar.