IFS, WIN Eurasia Fuarı’na katıldı

IFS, Applications 10 başta olmak üzere; nesnelerin interneti, saha servis yönetimi ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini WIN Eurasia’da tanıttı.

A+ A-

WIN Eurasia Fuarı’na katılan IFS, yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere; saha servis yönetimi, nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini tanıttı.
Etkinlik kapsamında ayrıca, ‘Fabrikalarda Dijital Dönüşüm’ konulu konferans programı altında, ‘IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar Paneli’ düzenledi. Moderatörlüğünü IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay’ın yaptığı panele; AKO Grup, Durmazlar Makina, FNSS Savunma Sistemleri, Makyol İnşaat ve Özaltın Holding’ten üst düzey yöneticiler konuşmacı olarak katıldı.

Sanbay: “Önemli bir etkinlik”
20’den fazla ülkeden binlerce şirketi bir araya getiren WIN Eurasia’yı, geleceğin fabrikaları için ihtiyaç duyulan tüm eko-sistemi buluşturması açısından önemli gördüklerini dile getiren IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay, “Fuar, Türkiye’de sözcülüğünü üstlendiğimiz akıllı şirketler/akıllı fabrikalar ve Endüstri 4.0’ın konuşulduğu, katılımın yüksek olduğu ender buluşma noktalarından biri. Burada olmak ve bu alanlarda hayata geçirdiğimiz başarı öykülerini paylaşmak bizim için önemli. Etkinlikte; imalat sektörünün olmazsa olmazı ERP alanındaki yeniliklerimizi, farklılıklarımızı anlatma, başarı öykülerimizi böylesi büyük bir arenada profesyonellerle paylaşma ve sektörde sözcülüğünü üstlendiğimiz alanlardaki iddiamızı güçlendirme fırsatı da yakaladık” dedi.