IFS, en yeni çözümlerini WIN Eurasia’da sergileyecek

IFS, 14-17 Mart tarihleri arasında düzenlenecek WIN Eurasia Fuarı’nda, IFS Applications 10 başta olmak üzere; nesnelerin interneti, saha servis yönetimi ve Endüstri 4.0 çözümlerini tanıtacak.

A+ A-

IFS, yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere; nesnelerin interneti, saha servis yönetimi ve Endüstri 4.0 çözümlerini WIN Eurasia 2019 Fuarı’nda tanıtacak. Şirket, 14-17 Mart tarihleri arasında düzenlenecek etkinlikte, ‘IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar’ paneli de düzenleyerek, Endüstri 4.0 çağı şirketlerinden başarı öykülerini paylaşacak.
Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS’in, Avrasya Bölgesi'nin en büyük endüstri fuarı WIN Eurasia’da, ‘Endüstri 4.0 Festival Alanı’ndaki C235 numaralı stantta ziyaretçilerini ağırlayacağını aktaran şirket yetkilileri, “IFS fuar kapsamında; yeni nesil kurumsal kaynak planlama yazılımı IFS Applications 10 başta olmak üzere; saha servis yönetimi, nesnelerin interneti ve Endüstri 4.0 çağında şirketlere hız ve verimlilik kazandıracak ERP çözümlerini tanıtacak” dediler.

“Şirketler başarı öykülerini paylaşacak”
Fuar kapsamında ayrıca, ‘Fabrikalarda Dijital Dönüşüm' konulu konferans programı altında, ‘IFS ile Dijital Dönüşümde Fark Yaratanlar’ paneli düzenleyeceklerini de aktaran yetkililer, etkinlikte katılımcılara Endüstri 4.0 çağı şirketlerinden başarı öykülerinin anlatılacağını ifade ettiler. Yetkililer, sözlerini şu şekilde sürdürdüler: “Moderatörlüğünü IFS Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Göksel Sanbay’ın yapacağı ve Özaltın Holding, AKO Grup, FNSS Savunma Sistemleri, Durmazlar Makina ve Makyol İnşaat’tan üst düzey yöneticilerin konuşmacı olarak katılacağı panel; 15 Mart Cuma günü, Karadeniz Salonu’nda saat 14:50’de başlayacak.”