IFS, 10. kez en iyi iş yeri seçildi

Great Place to Work Araştırması’nın ‘Büyük Ölçekli İşletmeler’ kategorisinde 10. kez en iyi iş yeri seçilen IFS, ‘Efsane’ statüsü kazanan beş şirketten biri olmayı başardı.

A+ A-

Global kurumsal uygulamalar şirketi IFS, bir kez daha İsveç’teki en iyi işverenler arasında yerini aldı. Great Place to Work araştırmasıyla, ilk kez 2010 yılında İsveç’teki büyük ölçekli işletmeler kategorisinde en iyi işverenler listesine giren IFS, bu yıl da aynı ödülü alarak üst üste 10. kez söz konusu unvanın sahibi oldu. 2015 yılında araştırmanın ‘Onur Listesi’ne giren IFS, bu yıl listede ‘Efsane’ statüsü kazanan beş şirketten biri olmayı başardı.

Keith: “Gurur verici bir başarı”
Great Place to Work Enstitüsü’nün en itibarlı statüsü ‘Efsane’ unvanına sahip olmanın onur verici olduğunu ifade eden IFS İnsan Kaynakları Direktörü Jane Keith, “Harika bir iş yerinin temelinde; işbirliği, güven ve çalışan katılımı vardır. Bunlar bir araya geldiğinde güçlü bir kurumsal performans oluşturur. IFS olarak biz de, dünyanın dört bir yanındaki çalışanlarımızın memnuniyetini kazanabilmeye ve motivasyonlarını yüksek tutmaya odaklanmış bir kurum kültürü oluşturduk. Geldiğimiz nokta itibari ile de çalışmalarımızın bu ve bunun gibi önemli ödüllerle takdir görüyor olması bizler için gurur verici” dedi.

Grudén: “Hedeflediği başarıya ulaştığının bir kanıtı
Yüksek düzeyde çalışan katılımının başarıyı da beraberinde getirdiğini ifade eden Great Place to Work İsveç CEO’su Maria Grudén da, şöyle konuştu: “Bu, hem Great Place to Work olarak bizlerin, hem de iş yeri kültürüne kaynak, enerji ve zaman ayıran şirketlerin çok iyi bildiği bir gerçek. İşte bu noktada İsveç’in en iyi iş yeri seçilmiş olmak, IFS’in hedeflediği başarıya ulaştığının bir kanıtı.”