Hava hazırlayıcı üniteleri için modüler çözüm

VP#17 valf serilerinde, DC bobini tetiklemek için sadece 0.35 W güç gerekiyor. Akışkan yönü sağdan sola ya da soldan sağa ayarlanabiliyor; bu da montaj sırasında esneklik sağlıyor.

A+ A-

SMC Turkey

SMC, hava hazırlayıcı ünitelerine kolayca bağlanabilen ve borulama adaptörüne ihtiyaç duymayan, alandan kazanç sağlayan VP#17 modüler valf serisini tanıttı. Valfin verimliliği için tükettiği enerjiye bakılır. VP#17 valf serilerinde, DC bobini tetiklemek için sadece 0.35 W güç gerekiyor. Akışkan yönü sağdan sola ya da soldan sağa ayarlanabiliyor; bu da montaj sırasında esneklik sağlıyor. IP65 koruması da, valfin farklı ortamlarda kullanılmasını mümkün kılıyor.
Ürün hakkında konuşan SMC yetkilileri, “VP#17 serisi, hava hazırlayıcı ünitesine modüler bağlanabilen üç yollu bobinli valf ürün yelpazemize katıldı. Bu bobinli valflere ek olarak; manuel valfler (VHS serisi), yumuşak başlatma fonksiyonlu valfler (AV serisi) ve müşterilerimizin SMC’den beklediği güvenlik standardı uyumlu (VG/VP serisi) valfler de ürün çeşitlerimiz arasında bulunuyor” diye konuştular.