Gök: “e-Series ile otomasyonda çığır açıyoruz”

Universal Robots, geliştirdiği e-Series ile otomasyon teknolojisindeki değişimin öncülerinden olmaya devam ediyor. e-Series ile insanlar güçlenirken; daha hızlı kurulum ve programlamayla esnek üretim herkese ulaşıyor.

A+ A-

İnsanla işbirliğine dayalı cobot’ları ile tüm sektörlere çözüm sağlayan Universal Robots, ‘İnsanları Güçlendirir’ sloganı ve üretimi herkes için daha da kolaylaştırmak felsefesiyle geliştirdiği e-Series ile otomasyonda standartları yeniden belirleyerek, geleceğin üretim sürecini dönüştürmeyi hedefliyor. Yeni ürün ile birlikte insanlar daha da güçlenirken; daha hızlı kurulum ve programlamayla esnek üretim herkese ulaşıyor.

“Geleceğin ihtiyaçlarına bugünden cevap veriyor”
e-Series’in kullanıcılara sağladığı avantajlardan bahseden Universal Robots Türkiye Satış Geliştirme Yöneticisi Kandan Özgür Gök, şunları söyledi: “Geliştirdiğimiz e-Series ürün ailesiyle birlikte; üreticilere daha hızlı kurulum, programlama ve esnek kullanım imkânı sağlıyoruz. e-Series, sürekli olarak geliştirilebilecek bir platform olarak geleceğin ihtiyaçlarına bugünden cevap verebilecek bir çözüm sunuyor. Daha geniş bir uygulama çeşitliliği sunan teknolojik avantajlar içeriyor. Standart olarak gömülü (entegre) kuvvet/tork sensörünün sağladığı daha yüksek hassasiyet sayesinde, daha fazla uygulamayı ekonomik olarak yapabilmeye imkân tanıyor.”“Uzun vadeli verimlilik artışı sunuyoruz”
e-Series’in sunduğu çözümler hakkında da değerlendirmelerde bulunan Gök, “e-Series, tıpkı diğer cobot’larımız gibi benzersiz bir kolaylık ve geniş bir uygulama alanı sunmanın yanı sıra; yeniden tasarlanan kontrol paneli, programlama ve kontrol yazılımı ile kullanıcıların yapacakları herhangi bir uygulamanın programlanmasını ve cobot’un yeniden konumlandırmasını daha da kolay hale getiriyor. e-Series ile kullanıcılara yatırımda daha hızlı bir getiri, yeni ihtiyaçlara uygunluk ve uzun vadeli verimlilik artışı sunuyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.