Fastener Fair Stuttgart, 19 Mart’ta kapılarını açacak

Fastener Fair Stuttgart 2019 Fuarı, 19-21 Mart tarihleri arasında Stuttgart Messe Fuar Merkezi’nin 1, 3 ve 5 numaralı salonlarında ziyaretçilerini ağırlayacak. Etkinlikte, 44 ülkeden 960'ı aşkın kuruluş en son teknolojiye sahip ürünlerini sergileyecek.

A+ A-

Fastener Fair Stuttgart (Bağlantı ve Sabitleme Elemanı Teknolojileri 8. Uluslararası Fuarı), 19-21 Mart 2019 tarihleri arasında Stuttgart Messe Fuar Merkezi’nin 1, 3 ve 5 numaralı salonlarında gerçekleştirilecek.
Fastener Fair Stuttgart 2019’da, 44 ülkeden 960’ı aşkın kuruluşun sektörün bütün alanlarından en son yeniliklerin yanı sıra konvansiyonel sistemleri de tanıtacağını belirten yetkililer, “Fuarda en büyük sergi alanının sahibi olan Almanya’nın dışında, Avrupa’dan belli başlı katılımcılar ise; İtalya, Büyük Britanya, Fransa, Türkiye, Hollanda ve İspanya olacak. Asyalı katılımcı şirketlerin büyük çoğunluğu ise, Tayvan, Çin ve Hindistan’dan gelecek” diye konuştular.
2019’daki etkinlikte net sergi alanının bir önceki fuara göre yüzde 5’lik artışla 22 bin metrekareye çıktığını kaydeden yetkililer, son düzenlenen fuara 91 ülkeden 11 bin 709 ziyaretçinin katıldığını hatırlattılar.

“Kişiselleştirilmiş görünüm oluşturma imkânı”
Fuar katılımcıları ve ürünleri hakkında kapsamlı bilgi sunan Çevrimiçi Fuar Öngörünümü’ne fuarın web sitesinden erişilebileceğini dile getiren yetkililer, konuşmalarına şöyle devam ettiler: “Böylece, katılımcı kuruluşları ürün kategorilerine veya salonlara göre sıralayarak, ziyaretçilere kişiselleştirilmiş bir görünüm oluşturma imkânı sunuluyor. Ziyaretçiler, Fastener Fair Stuttgart 2019’daki katılımcı profilleri arasında ürün ve hizmetlere göre arama yaparak, kendi kişisel fuar öngörünümlerini oluşturabilirler.”
Fastener Fair Stuttgart 2019’a hazırlanmak için bir başka seçeneğin de Çevrimiçi Fuar Planlayıcısı olduğunu kaydeden yetkililer, “Bu araçla ziyaretçiler, ürün kategorilerine göre sıralanmış kendi fuarcı listelerini oluşturabilecekleri gibi, kişiselleştirilmiş bir salon planı da hazırlayabilirler. Çevrimiçi Fuar Planlayıcı’ya Fastener Fair Stuttgart’ın web sitesinden ulaşılabilir. Fuarın ziyaretçi profili; inşaattan otomotive, elektronik ve elektrikli eşyadan metal ürünlerine veya mobilya imalatına kadar çok çeşitli sektörlerden toptancı, bayi, tedarikçi ve üreticileri içeriyor” dediler.
Fuarın, bağlantı ve sabitleme elemanı sektörünün bütün kesimlerinden yeni gelişmelerin sunulduğu bir etkinlik olduğunu aktaran yetkililer, konuşmalarını şu şekilde sürdürdüler: “Fastener Fair Stuttgart’ın profili; sanayi tipi bağlantı ve sabitleme elemanları, inşaatlarda kullanılan sabitleme, montaj ve tesisat sistemleri, ayrıca bağlantı imalat teknolojisi, depolama ve fabrika donanımı ile bunlara denk düşen hizmetleri kapsıyor. 2019’daki bir yenilik ise, Salon 1’de açılacak olan ‘Yapıştırma Teknolojileri Özel Alanı’ olacak."