En son teknolojiye sahip akıllı tahrik ve otomasyon çözümleri

Alman otomasyon ve motor üreticisi Baumüller, 14-17 Mart tarihleri arasında düzenlenecek WIN Euarisa Fuarı'nda akıllı tahrik ve otomasyon çözümlerini tanıtacak.

A+ A-

Baumüller

Baumüller, 14-17 Mart tarihleri arasında İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek WIN Eurasia 2019 Fuarı’na katılacak. Firma, akıllı tahrik ve otomasyon çözümlerini etkinliğin ziyaretçilerine tanıtacak.
Baumüller’in ürün portföyü, tekil bileşenlerden komple çözümlere ve buna bağlı servise kadar uzanıyor. Alman otomasyon ve motor üreticisinin Maltepe-İstanbul’da bulunan grup şirketi, WIN Fuarı’nda ikinci salonda yer alan D160 no’lu stantta sanayi için gelecek garantili ürünlerini sergileyecek.

Yenilikçi çözümler
Ekstrem kompakt DST2 high-torque motorlar, makina yapımının yüksek gereksinimlerine uygundur. Ebatlarına göre 2000 devir/dk’ya kadar çıkabilen bu motor ailesi, daha kısa döngü süreleri ve daha yüksek verimlilik sağlıyor. Baumüller; çeşitli yüksek tork motorları, verimli ve ölçeklendirilebilir servoları, sayısız model ve boyutta mevcut olan ana tahrik motorlarıyla, pazarda en geniş gruplandırılmış motor yelpazelerinden birini sunuyor.

Birçok önemli avantaj sağlayan servo sürücüler
Baumüller, servo sürücüleri ile müşterilerine; maliyet tasarrufundan daha yüksek dinamizme ve güçlendirilmiş güvenliğe kadar önemli avantajlar sağlıyor. b maXX ailesinin sürücü serileri, 1-315 kW arasındaki geniş bir performans yelpazesini kapsıyor. b maXX 5000 ailesi, hem sıralanabilir cihazlar, hem de performanslı mono birimler sunuyor. Opsiyonel olarak seçilebilen güvenlik (safety) paketleri ile bu serinin tüm cihazları sorunsuz olarak ilgili güvenlik sınıf ve gereksinimlerine uyarlanabiliyor. Şirket, WIN Eurasia 2019 Fuarı’nda; b maXX 5000, b maXX 5300 ve b maXX 3300 sürücülerini tanıtacak.

Hızlı tamir ve bakım servisi de sunuyor
Baumüller Motor Kontrol Sistem San. ve Tic. Ltd. Sti., Baumüller Grubu’na bağlı olarak tüm Baumüller ürünleri için satış ve kendi yedek parça deposu ile servis imkânı da sunuyor. Şirket eğitimli çalışanları ile müşterilerine; otomasyon ile tahrik sistemleri için uygun teknik çözümler ve tüm Baumüller ürünleri için hızlı tamir ve bakım servisi de sunuyor.