En küçük alanda modern servo teknolojisi

B&R, servo motor portföyünü 8WS motor serisi ile genişletiyor. Böylece, en küçük alanda yüksek hassasiyetli senkronizasyon ve hassas pozisyonlama gerektiren servo uygulamaları mümkün hale geliyor.

A+ A-

B&R

B&R, servo motor portföyünü 8WS motor serisi ile genişletiyor. Böylece, en küçük alanda yüksek hassasiyetli senkronizasyon ve hassas pozisyonlama gerektiren servo uygulamaları mümkün hale geliyor. Yapıştırma ve dozaj sistemleri, tutucular, ölçüm ve test ekipmanları, dolum sistemleri ve robot eksenleri vb. 8WS motor serisinin kullanım alanlarını oluşturuyor.
Fırçasız motorlar 17’den 40 mm çapına kadar seçeneklerde mevcuttur. Güçlü ve kompakt motor serisi 8WS sert endüstriyel ortamlar için özel olarak tasarlandı ve IP54 ve IP66/67 koruma sınıflarında her boyutta bulunuyor. 40 mm çapındaki gövde, gıda üretimi için IP69K’nın hijyenik tasarımında opsiyonel olarak mevcut.

Tam işlevsellik
60 VDC voltaj için tasarlanan motorlar, 7 ilâ 205 Watt güç aralığında nominal gücü kapsıyor. Entegre mutlak enkoder, devir başına 4096 pozisyon çözünürlüğüne sahip. Hareketli taşıma kanallarına uygun, esnek ve çift blendajlı hibrid motor kabloları motora doğrudan sıkı sıkıya bağlı ve iki uzunluk alternatifi mevcut.
8WS serisindeki tüm motorlar, direkt monte edilebilen 1 ilâ 3 kademeli planet redüktörleri ile birlikte teslim edilebiliyor. Kaynak izi olmayan kompakt boyuttaki motor redüktör ünitesi, daha fazla uygulama imkânı oluşmasını sağlıyor.