En esnek plazma kesme makinası: Invertec PC-210

Uygun bir kaynak torcu seçildiği takdirde herhangi bir taşlama işlemine gerek duymayan Invertec PC-210, oldukça kısa sürelerde 10 mm’ye kadar kesim yapılmasına da olanak veriyor.

A+ A-

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak

Yenilikçi Ar-Ge yaklaşımıyla geliştirdiği yüksek kaliteli ürünleriyle dikkat çeken Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, en esnek plazma kesme makinası Invertec PC-210 ile; doğru, temiz ve kontrollü bir kesim deneyimi sunuyor. Uygun bir kaynak torcu seçildiği takdirde herhangi bir taşlama işlemine gerek duymayan ürün, oldukça kısa sürelerde 10 mm’ye kadar kesim yapılmasına da olanak veriyor. Kompakt tasarıma sahip oluşu ve düşük ağırlığı sayesinde rahatça taşınabilen makina yüksek bir verimlilik sağlıyor.
Invertec PC-210, sahip olduğu dayanıklı kompresör ve komponentlerle uzun süreli kullanılabiliyor. Sadece 230 V standart tek faz çıkışa ihtiyaç duyduğu için saha çalışmalarında ideal olan ürün, kullanıcılara kusursuz bir kesim deneyimi yaşatıyor. Makina, daha az ısı girişi özelliği ve düşük bozulma riskiyle de, kesim işlemlerinin konsantre bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak veriyor.