ELS Lift, yenilikçi ürünlerini Bauma Fuarı’nda sergiledi

2008 yılından beri Bursa’daki fabrikasında personel yükseltici kaldırma ekipmanları üretimi yapan ELS Lift, yenilikçi ürünlerini Almanya’nın Münih kentinde her üç yılda bir düzenlenen Bauma’da görücüye çıkardı.

A+ A-

Almanya’nın Münih kentinde her üç yılda bir düzenlenen Bauma, Messe München Fuar Merkezi’nde bu yıl 8-14 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirildi. Etkinlikte üçüncü kez yer alan firma, standında binin üzerinde ziyaretçiyi ağırladı. Almanya başta olmak üzere; Kanada, Hollanda, Avustralya, Amerika, İtalya, Çin, İngiltere, Hindistan, Vietnam, Belçika, Küba, İzlanda, Kolombiya ve Peru’dan çeşitli müşterileri ile görüşme şansı yakalayan ELS Lift, görüşmeler sonucunda etkinlikte 250'den fazla yeni sipariş talebi topladı.

Üç yeni modelin lansmanı yapıldı
Dizel makaslı personel yükseltici platform RT18-L, dikey personel yükseltici platform VM6 ve dizel motor Telehandler ETH 935’i kullanıcı ile buluşturan şirket, mevcut ürün gamına eklediği üç yeni modelin lansmanını fuarda gerçekleştirdi.
ELS Lift ayrıca, Bauma Fuarı’nda Almanya'daki distribütörü Kunze Group ile beş yıllık ortaklığını da kutladı. Yıldönümünde, ELS Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak ve Yurtdışı İhracat Geliştirme Müdürü Alistair Palacıoğlu tarafından Kunze Group Genel Müdürü Charly Kunze’ye plaket verildi. Ödül töreninde aynı zamanda, firmanın Birleşik Krallık distribütörü EMHandling Genel Müdürü Şeref Zengin’e ‘Vision Award’ ve İspanya distribütörü Small Lift Genel Müdürü Jaume Puiggari’e de, ‘Dynamic Award’ plaketleri sunuldu.Kunze: “Beş yıldır ortaklığımızı sürdürüyoruz”
ELS Lift ile beş yıldır ortaklıklarını sürdürdüklerini dile getiren Kunze Group Genel Müdürü Charly Kunze, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Şu anda 10 farklı model EL serisi platform pazara sunulmaktadır. Her iki şirket de, kendi pazarlarında yıllar içinde istikrarlı bir şekilde büyüdü.”
ELS Lift ile olan iş ilişkilerinin gurur duydukları bir Alman-Türk arkadaşlığı haline geldiğini ifade eden Kunze, “Bauma 2019’da bir araya geldiğimiz ELS Lift ile iyileştirmeler ve yenilik fikirleri hakkında konuştuk ve yakın gelecek için ortak stratejiler geliştirdik. Uluslararası pazarda gerçekleştirilmesi planlanan iş birlikleri için harekete geçmeyi dört gözle bekliyoruz. Ekip olarak, cömert hediyesi için ELS Lift'e teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerini noktaladı.