ELS Lift, İspanya’daki hedeflerine Small Lift ile ulaşacak

ELS Lift, İspanya’da personel yükseltici ekipman kiralama ve satış hizmetleri yürüten Small Lift ile distribütörlük sözleşmesi imzaladı.

A+ A-

Yıllık üretiminin yüzde 60’ını yurtdışına ihraç eden ELS Lift, yeni bir distribütörlük anlaşmasına daha imza attı. Bursa’daki fabrikasında, İspanya’nın Barselona kentinde personel yükseltici ekipman kiralama ve satış hizmetleri yürüten Small Lift ile bir araya gelen ELS Lift, distribütörlük sözleşmesi imzaladı. Daha sonra, Small Lift için hazırlanan makinalar üzerinde gerçekleştirilen teknik eğitimlerin ardından makinaların teslimatı yapıldı. Toplantıda ayrıca, İspanya pazarına yönelik uygulayacakları satış pazarlama stratejilerine dair kararlar alan iki şirket, Barselona’da gerçekleştirilecek BB Construmat Fuarı’na gönderilecek makina modellerini de belirlediler.

Bayrak: “Yerel pazarımızla benzer özellikler taşıyor”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan ELS Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak, “İspanyol pazarı, yerel pazarımızla benzer özellikler taşıyor. Bu pazarlarda rol alabilmek için mümkün olan en iyi ortaklara sahip olmamız gerekiyordu. Small Lift’in son derece dinamik yapısı ve müşteri desteği konusundaki özverisi, firmamızın kurumsal görüşleri ile oldukça uyumlu. Bundan dolayı, Small Lift ekibini İspanya pazarındaki hedeflerimiz için anahtar konumda görüyoruz” diye konuştu.