ELS Lift, Bursa Endüstri Zirvesi’nde yenilikçi ürünlerini sergiledi

Personel yükseltici platform sektöründe tamamen yerli üretim anlayışıyla faaliyetlerini sürdüren ELS Lift, Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirdiği inovatif ürünlerini Bursa Endüstri Zirvesi’nde sergiledi.

A+ A-

1979 yılında kurulan Elsisan A.Ş.’nin markalarından biri olan ve 2008’den beri Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS Lift, sektörün ulusal ve uluslararası ölçekte düzenlenen en önemli buluşmalarında yer almaya devam ediyor. Firma son olarak; Bursa Metal İşleme Teknolojileri Fuarı, Bursa Sac İşleme Fuarı, Bursa Kaynak Teknolojileri Fuarı ile Bursa Otomasyon Fuarı'nı aynı çatı altında buluşturan Bursa Endüstri Zirvesi’nde yer aldı.

“Ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdiler”
ELS Lift’in yenilikçi ürünlerinin Bursa Endüstri Zirvesi’nde ziyaretçiler tarafından yoğun ilgiyle karşılandığını vurgulayan firma yetkilileri, sözlerini şu şekilde sürdürdüler: “29 Kasım-2 Aralık 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen organizasyonda ELS Lift; 6. salon, 608/B no’lu stantta misafirlerini ağırladı. Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda, tamamen ‘yerli yerinde üretim’ olarak hayata geçirdiğiğimiz yenilikçi ve katma değerli ürünler, fuar süresince yerli ve yabancı ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdiler.”
5 metreden 18 metreye kadar erişim yüksekliğine sahip çeşitli özelliklerde, hafif tip makaslı, akülü makaslı, 4*4 dizel makaslı, akülü eklemli, dikey personel yükseltici lift gruplarında, Türkiye ve uluslararası pazarda personel kaldırma platformları işletmecilerinin tercihi haline geldiklerini ileri süren yetkililer, “ELS Lift, etkinlikte yeni dikey yükseltici platform VM6’yı etkinlikte tanıttı” dediler.

Bayrak: “Fuarlar önemli fırsatlar sunuyor”
Fuarda gerçekleştirdikleri ikili iş görüşmelerinin son derece verimli geçtiğini belirten ELS Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak ise, konuşmasına şöyle devam etti: “Firmamızı ve ürün kalitemizi, sektörün geneline anlatabilmek adına fuarlar oldukça iyi bir fırsat. Fuarlar sayesinde ziyaretçiler; son teknoloji ile üretilmiş ürünlerimizin kalitesini, ürün grubumuzun genişliğini ve personel yükseltici platform sektörüne sunduğumuz yenilikçi ürünleri yakından görme fırsatı buluyorlar. Bu doğrultuda, büyük önem verdiğimiz Ar-Ge ve inovasyon faaliyetleriyle birlikte, sürdürülebilir büyüme stratejileri geliştirerek, sürekli gelişmeye ve yeni ürünler üretmeye devam etmeyi hedefliyoruz.”

Yu-Ni Vinç’e teslimatı da gerçekleştirildi
ELS Lift, Bursa Endüstri Zirvesi’nde; Yu-Ni Vinç’e özel renkte üretilen eklemli personel yükseltici platform AE15, dikey personel yükseltici platform VM10-J ve hafif tip makaslı personel yükseltici platform EL Junıor 5.5 SP’nin teslimatlarını gerçekleştirdi.
Konu hakkında açıklama yapan Yu-Ni Vinç firmasının sahibi Nihat Aydın, “Teknolojik üretime ve ülkemizin büyümesine katkı sağlayıp, işini hakkıyla yerine getiren imalatçılardan biri olan ELS Lift ile birlikte geleceğe dönük önemli adımlar atmayı planlıyoruz” diye konuştu.