DMX³ 1600 açık tip şalter

Yeni DMX³ 1600 açık tip devre kesiciler, 800A’dan 1600A’ya kadar akım seviyesi, 50 kA kesme kapasitesi ve Türkçe menülü kontrol ünitesiyle ihtiyaçları en uygun çözümü sağlıyor.

A+ A-

Legrand

Legrand, açık tip şalter DMX³ ailesini genişletmeye devam ediyor. Yeni DMX³ ile Legrand, 800A’dan 1600A’ya kadar tüm bina veya tesisler üzerinde etkin koruma ve kontrol sağlıyor. Aynı zamanda söz konusu ürünler, boyut avantajı sayesinde panolarda daha az yer kaplıyor.
Yeni DMX³ 1600 açık tip devre kesiciler, 800A’dan 1600A’ya kadar akım seviyesi, 50 kA kesme kapasitesi ve Türkçe menülü kontrol ünitesiyle ihtiyaca en uygun çözümü sağlıyor. Yatay ve dikey montaj için dönebilir terminalleriyle kullanıcısına kolay montaj olanağı tanıyan DMX³ 1600, uygun maliyetiyle de beğeni kazanıyor.
Tüm DMX³ açık tip şalterlerin, bir adet LSI koruma sağlayan elektronik koruma ünitesi seçeneği standart olarak sağlanıyor. Böylelikle MP4 elektronik koruma ünitesi şalterlerle seçicilik, akım koruma seviyelerinin çok hassas ayarlanmasına imkân sağlıyor. Koruma ünitesi üzerinde bulunan LCD ekranı ölçülen akım değerini görüntülerken, arıza ayarı ve sisteme kaydettiği bilgileri veriyor.