Dijital invertörlü ideal kaynak makinası

Mükemmel bir kaynak deneyimi elde etmek isteyen kaynak profesyonelleri için geliştirilen Powertec i320; sunduğu yüksek ve kararlı arkla birlikte, dinamik ve sıçrantıyı sınırlayan performansı ile dikkat çekiyor.

A+ A-

Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak

Geliştirdiği yüksek teknolojili ürünlerle kaynak ustalarının tüm ihtiyaçlarına cevap veren Eczacıbaşı-Lincoln Electric Askaynak, Powertec i320 kaynak makinasıyla kaynak sektörünün geleceğine dokunurken, örtülü elektrod ve gazaltı kaynağını da kolaylaştırıyor. Mükemmel bir kaynak deneyimi elde etmek isteyen kaynak profesyonelleri için geliştirilen ürün; sunduğu yüksek ve kararlı arkla birlikte, dinamik ve sıçrantıyı sınırlayan performansı ile dikkat çekiyor. Yeni endüstri standartlarına da uygun olan Powertec i320, 4 aktif makaraya sahip tel besleme sisteminin yanında, optimize edilmiş tel çıkış pozisyonuyla da kaynak ustalarının tercih ettiği kaynak makinaları arasında yer alıyor. Ayrıca, yenilikçi bir arayüze sahip oluşu ve ARCFX özelliği sayesinde, gelişmiş menü seçeneği ile parametrelerin seçimini de kolaylaştırıyor.
MIG/MAG ve MMA kaynağı için yeni inverter tabanlı kompakt kaynak makinası Powertec i320 MIG kaynak uygulamaları için çelik, paslanmaz çelik ve alüminyum kaynağı için kullanılabiliyor. Düşük enerji tüketimi avantajı sunan ürün, geliştirilmiş ergonomisi ve üst düzey operatör güvenliği ile en zor şartlarda bile daha güvenli ve kolay bir şekilde kullanılabiliyor. Gelişmiş TFT ekranı ile eğitim zamanını düşüren makina, otomatik ayarları sayesinde de çalışmaya hazır. Her çeşit telde mükemmel ve yumuşak tel besleme olanağı bulunan kaynak makinasının çıkış parametreleri sürekli ölçümlenerek, yumuşak metal transferi sayesinde kolayca optimize edilebiliyor. Bu optimizasyon, kaynak makinasının değişime anında ve hızlı cevap vermesini ve böylece kararlı bir ark performansı elde edilmesini sağlıyor. Powertec i320’nin çıkış voltajı da, otomatik olarak tel sürme hızına göre ayarlanabiliyor ve operatör kolaylığı için beklenen çıkış akımı ve malzeme kalınlığı ekranda görüntülenebiliyor.