Dijital basınç anahtarları aynı tasarım altında birleşiyor

SMC 2019 yılına, ZSE20(F)/ISE20 dijital anahtar çeşitlerini artırarak başlıyor. A, B ve C varyasyonları; orijinal ZSE20(F)/ISE20’nin ekranını, ayarını, seçilebilir gecikme süresi ile hafif ve kompakt tasarımını paylaşıyor.

A+ A-

SMC Turkey Otomasyon A.Ş.

SMC, ZSE20(F)/ISE20 (A, B ve C) ve ZSE20(F)/ISE20 ile 3 ekranlı gösterim, 3 kademeli ayar modu ve seçilebilir gecikme süresi fonksiyonu özelliklerine sahip olan anahtarlarını, ZSE20(F)/ISE20 basınç anahtarı serisinin başarısı üzerine inşa ediyor. Çeşidi artırılan seri, operatörlerin kontrol ve zaman tasarrufu açısından verim artışına yardımcı olacak.
SMC 2019 yılına, ZSE20(F)/ISE20 dijital anahtar çeşitlerini artırarak başlıyor. A, B ve C varyasyonları; orijinal ZSE20(F)/ISE20’nin ekranını, ayarını, seçilebilir gecikme süresi ile hafif ve kompakt tasarımını paylaşıyor. Tüm modeller, operatörler için görüntülemeyi kolaylaştırırken; daha az tuş işlemiyle zamandan tasarruf sağlıyor.
Eklenen yeni çeşitler, bir önceki serilerin koruma sınıfı, çıkış türü ve çalışma ortam koşullarını da sağlıyor:
• A modeli: Mevcut ZSE30(F)/ISE30A - IP40, NPN/PNP ve analog çıkış
• B modeli: Mevcut ZSE40(F)/ISE40A- IP65, NPN/PNP ve analog çıkış
• Akışkanlar için C modeli: Mevcut ZSE80(F)/ISE80 - IP65, NPN/PNP ve analog çıkış

“Ürün yelpazemizi genişlettik”
Konu hakkında açıklamalarda bulunan firma yetkilileri, “Geçtiğimiz sene ZSE20(F)/ISE20 basınç anahtarımızın başarısının ardından, bu son modeller ile ürün yelpazemizi genişlettik. Müşterilerimiz; tasarımın işlevselliği, kullanım kolaylığı ve minimum gecikmeyle kolayca elde edilebilen bilgilerin doğruluğundan etkilendiler. Kullanımını hem enerji tasarruflu, hem de düşük maliyetli buldular” diye konuştular.
ZSE20(F)#/ISE20#, enerji kesilse dâhi tepe ve alt değerleri kaydederek ölçümde daha fazla kontrol sağlıyor. Ayrıca, kompakt ve hafif olmakla birlikte, bu modeller sadece yer tasarrufu sağlamakla kalmıyor; aynı zamanda ağırlık azaltma yeteneği ile sensör robotik kollar gibi mobil uygulamalara monte edildiğinde daha az inatçı anlar yaşanıyor. Kompakt ve hafif yapısı sayesinde, sadece yerden tasarruf etmekle kalmıyor; aynı zamanda robotik kol uygulamaları gibi mobil işlemlerde haraket kolaylığı sağlıyor.