DigiPartner, tüm süreçlerin kesintisiz takip edilmesini sağlıyor

Siemens Türkiye; partnerlerine tüm satış ve pazarlama süreçlerinde anlık olarak katkı sağlamak, yeni nesil bakış açısıyla iç ve dış süreçlerde danışmanlık yapmak ve kolektif yapılanma ile yeni işbirliklerini geliştirmek için DigiPartner mobil uygulaması ve internet sitesini kullanıma açtı.

A+ A-

Siemens Türkiye

Dijitalizasyon, elektrifikasyon ve otomasyon alanlarının öncü şirketleriden Siemens Türkiye, partnerleriyle olan işbirliğini; değişen pazar koşulları ve dijital dönüşüm çerçevesinde, ihtiyaçlara cevap oluşturacak şekilde sürekli geliştiriyor. Bu amaçla harekete geçen şirket; partnerlerine tüm satış ve pazarlama süreçlerinde anlık olarak katkı sağlamak, yeni nesil bakış açısıyla iç ve dış süreçlerde danışmanlık yapmak ve kolektif yapılanma ile yeni işbirliklerini geliştirmek için DigiPartner mobil uygulaması ve internet sitesini kullanıma açtı.

13 farklı modül bulunuyor
İşbirlikleri ile iletişim ağını iki yönlü güçlendiren DigiPartner uygulaması, yeni ve yalın satış süreçleri ile efektif zaman kullanımına imkân sağlayarak verimliliği artırmakla kalmıyor; tekliften satışa, lojistikten servis personeline kadar tüm süreçlerin kesintisiz takibine olanak veriyor. Uygulama içinde bulunan 12 modül sayesinde yalnızca Siemens’in stoklarına değil, tüm partnerlerin stoklarına tek tıkla ulaşılarak, yüzde 80 zaman tasarrufu ve yüzde 100 oranında doğru bilgiye ulaşım sağlanıyor.
DigiPartner içerisinde eğitimden performans takibine kadar 13 farklı modül bulunuyor. Bu sayede, pazarda rekabet avantajı sağlamakla kalmıyor; müşteri ihtiyaçlarına da çok yönlü bir cevap veriyor.

İş süreçlerinin kalitesini artırıyor
Geleneksel yöntemleri bir kenara bırakarak performans yönetimi sağlayan ve iş süreçlerinin kalitesini artıran DigiPartner, partnerler tarafından verilen siparişlerin hazırlanma, yola çıkma ve teslim edilme süreçlerinin tamamının uygulama üzerinden takibini sağlıyor. Ayrıca, uygulama bünyesinde yeni çıkan ürünlere dair açıklama, fikir ve yorumlara da yer veriliyor. Yalınlığı, analitiği ve güvenilirliği ile ön plana çıkan DigiPartner, iOS ve Android entegrasyonu sayesinde her marka ve model akıllı telefon ve tablette kullanılabiliyor. İnternet sitesi aracılığıyla da hemen her ortamdan erişilebiliyor.