'DHL Uluslararası E-İhracat Konferansı' 12 Aralık'ta düzenlenecek

'DHL Uluslararası E-İhracat Konferansı', 'E-İhracat Odaklı Yenilikçi Ekonomi' temasıyla 12 Aralık tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

A+ A-

DHL Express’in isim sponsoru olduğu, World eCommerce Forum tarafından düzenlenen 'DHL Uluslararası E-İhracat Konferansı', Türkiye’nin tüm e-ticaret ekosistemini bir araya getirecek. 'E-İhracat Odaklı Yenilikçi Ekonomi' temasıyla 12 Aralık 2018'de İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte; Türkiye’nin hızla büyüyen uluslararası e-ticaret pazarında hak ettiği payı alması için e-ihracat yol haritası çizilecek.
İlgili bakanlıkların yetkililerini, sektör temsilcilerini ve meslek kuruluşlarını bir araya getirecek konferansın açılış konuşmalarını; DHL Express Türkiye CEO’su Claus Lassen ve World eCommerce Forum CEO’su Ömer Nart gerçekleştirecek. DHL Express Global Satış Programlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Leendert Van Delft, 'Potansiyelinizi Maksimuma Çıkartın' temalı bir sunum gerçekleştirirken; DHL Express Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özsan ise, 'E-Ticaretin Altın Kuralları'nı katılımcılarla paylaşacak.
Konferans; e-ticaret girişimcileri ve üreticiler için altyapılarını ve e-ihracat vizyonlarını geliştirmeleri, yurtdışındaki e-ticaret siteleriyle bağlantılar kurarak ticari hacimlerini artırmaları konusunda yol gösterici olacak. E-ihracat fırsatlarının ve söz konusu süreçteki destek mekanizmalarının ayrıntılarıyla ele alınacağı etkinlikte, ihracatçı firmalara gelişmiş pazarlardaki e-ticaret siteleriyle birebir görüşme fırsatları da sunulacak.