Daha fazla güvenlik ve performans sunan yeni şalt ürünleri

6kA otomatik sigorta ürünleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını ekonomik olarak karşılayan Günsan’ın yeni Valta serisi, aynı zamanda daha fazla mekaniksel ve elektriksel dayanıklılık performansı sergiliyor.

A+ A-

Günsan

Günsan’ın yeni nesil üretim teknolojisi ile 3kA’den 6kA’e çıkan Valta serisindeki otomatik sigortaları, daha yüksek ve kesintisiz performans sunuyor.
6kA otomatik sigorta ürünleri ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını ekonomik olarak karşılayan Günsan’ın yeni Valta serisi, aynı zamanda daha fazla mekaniksel ve elektriksel dayanıklılık performansı sergiliyor. Yeni otomatik sigortalar ayrıca, kontak dizaynları sayesinde daha kısa sürede güvenli kesme yapıyor. Bu sayede ürünler, yaşam alanları için güvenli ve uzun ömürlü bir koruma sağlıyor. Yeni seri şalt ürünleri eksiksiz ürün gamı ile daha geniş kullanım alanı sunarken, daha etkin bir stok yönetimine de imkân veriyor.
Otomatik sigorta ürünlerinin yanı sıra Günsan’ın yeni şalt ürün portföyünde bulunan; kaçak akım koruma anahtarı, kompakt şalter, kontaktör ve termik röle de, güvenliği ve performansı bir arada sunuyor.
Günsan’ın yeni nesil şalt ürünleri, Çin’de yer alan 357 bin metrekarelik yerleşim alanı, 2 Ar-Ge ve 1 inovasyon merkezi ve 10 binden fazla çalışanı ile senede ortalama 1 milyar kutup otomatik sigorta üretim kapasitesine sahip küresel çaptaki grup firma üretim tesisinde, son teknolojiyle tam otomasyona sahip hatlarda üretiliyor.
Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen ürünler, kısa devre testleri de dâhil olmak üzere eksiksiz test ekipmanları ile donatılmış laboratuvarlarda test ediliyor. Türkiye’de satışa sunulan yeni nesil ürünler ayrıca, TSE tarafından denetlenip sertifikalandırılıyor.