Bursa Endüstri Zirvesi, 42 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı

29 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Bursa Endüstri Zirvesi, 68 ülkeden 42 bin 116 ziyaretçiyi ağırladı.

A+ A-

Metal İşleme Teknolojileri, Sac İşleme Teknolojileri, Kaynak Teknolojileri ve Otomasyon fuarlarını tek çatı altında toplayan Bursa Endüstri Zirvesi, 68 ülkeden 42 bin 116 ziyaretçiyi ağırladı. 29 Kasım-2 Aralık tarihleri arasında Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen etkinlik, 7 ayrı salonda 40 bin metrekarelik kapalı alanda, 20 ülkeden 346 firma ve temsilciliğinin katılımıyla gerçekleştirildi. Fuarlar; Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş. ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından, Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği (TİAD) ve Makina İmalatçıları Birliği'nin (MİB) işbirliği, T.C. Ticaret Bakanlığı, KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile düzenlendi.
Bursa Endüstri Zirvesi, gelecek yıl ise 28 Kasım-1 Aralık tarihleri arasında yine Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak.