BTSO, Prysmian Kablo’yu ödüllendirdi

Prysmian Kablo, 25 Aralık tarihinde BTSO tarafından 45. kez düzenlenen ‘Ekonomiye Değer Katanlar-2018 Ödül Töreni’nde, ‘Sektör Liderleri’ kategorisinde birincilik ödülünün sahibi oldu.

A+ A-

Prysmian Group’un Türkiye operasyonu Prysmian Kablo, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından gerçekleştirilen ‘Ekonomiye Değer Katanlar-2018 Ödül Töreni’nde, ‘Kurumlar Vergisi’ kategorisinde dokuzuncu sırada yer alırken; ‘Sektör Liderleri’ başlığı altında ‘Elektrik-Elektronik’ kategorisinde birincilik ödülünü aldı. ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonu ile çalışmalarına devam eden Prysmian Kablo’nun ödüllerini, firmanın CEO’su Erkan Aydoğdu ve Yönetim Kurulu Başkanı & Fabrika Direktörü Halil Kongur aldı.

Aydoğdu: “Sağlam adımlarla ilerliyoruz”
Türkiye’yi gelecek hedeflerine taşıyacak en önemli kaynağın üretim yeteneği olduğunu vurgulayan Prysmian Kablo CEO’su Erkan Aydoğdu, ‘Türkiye’yi Yarınlara Bağlıyoruz’ misyonları doğrultusunda her gün daha sağlam adımlarla ilerlediklerini vurguladı. Aydoğdu, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından verilen bu ödüller bizim için çok değerli. Büyük bir özveri ile çalışan, son derece deneyimli bir ekibe sahip olmanın avantajlarını aldığımız ödüllerle bir kez daha görüyoruz.”